Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av MOHV Haninge/Tyresö
Mäklare Sofia Branting

Sofia Branting

Om mig

Mitt mål är att mina köpare och säljare skall vara 100 % nöjda under hela processen och att ingen fråga lämnas obesvarad. Att arbeta som fastighetsmäklare innebär ett mycket stort ansvar - det krävs även självständighet och flexibilitet. Vi träffar människor i många olika situationer - både roliga och härliga som jobbiga och sorgliga - det gör att ingen dag är den andra lik. Jag älskar mitt yrke och min styrka är personlig service, engagemang och en stor kunskap!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Valfiskens gata 750, Svartbäcken, Haninge kommun
  • Såld 13 jul. 2025

Valfiskens gata 750

Radhus
Svartbäcken, Haninge kommun
MOHV Haninge/Tyresö

133 m²

5 rum

172 m²

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
MOHV Haninge/Tyresö
MOHV Haninge/Tyresö
Gaffelseglet 29, Vega, Haninge kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Gaffelseglet 29

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
MOHV Haninge/Tyresö

38 m²

1 rum

4 132 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

46 053 kr/m²

MOHV Haninge/Tyresö
MOHV Haninge/Tyresö
Lorensbergsvägen 50, Vendelsömalm, Haninge kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Lorensbergsvägen 50

Radhus
Vendelsömalm, Haninge kommun
MOHV Haninge/Tyresö

124 m²

5 rum

560 m²

Slutpris 4 650 000 kr-3 %
MOHV Haninge/Tyresö
MOHV Haninge/Tyresö
Smålandsvägen 38, Kyrkviken, Haninge kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Smålandsvägen 38

Villa
Kyrkviken, Haninge kommun
MOHV Haninge/Tyresö

140+35 m²

5 rum

1 082 m²

Slutpris 9 700 000 kr-3 %
MOHV Haninge/Tyresö
MOHV Haninge/Tyresö
Olsängsvägen 18, Hermanstorp, Haninge kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Olsängsvägen 18

Villa
Hermanstorp, Haninge kommun
MOHV Haninge/Tyresö

152 m²

6 rum

1 574 m²

Slutpris 6 350 000 kr-1 %
MOHV Haninge/Tyresö
MOHV Haninge/Tyresö
Norrbyvägen 99, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Norrbyvägen 99

Villa
Vendelsö, Haninge kommun
MOHV Haninge

60 m²

2 rum

5 455 m²

Slutpris 4 000 000 kr-20 %
MOHV Haninge
MOHV Haninge
Klenavägen 3, 2 tr, Vendelsömalm, Haninge kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Klenavägen 3, 2 tr

Lägenhet
Vendelsömalm, Haninge kommun
MOHV Haninge

60,5 m²

2 rum

4 191 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 085 000 kr±0 %

34 463 kr/m²

MOHV Haninge
MOHV Haninge
Granängsvägen 2E, 7 tr, Centrala Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Granängsvägen 2E, 7 tr

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
MOHV Tyresö/Haninge

58 m²

3 rum

4 821 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+9 %

53 448 kr/m²

MOHV Tyresö/Haninge
MOHV Tyresö/Haninge

Visar 51 - 58 av 58