Om mig
Jag vet hur vi får din bostad såld!
Att göra försäljningsprocessen till en gemensam resa mot högsta möjliga slutpris har alltid varit mitt främsta fokus. En gemensamt satt målbild och försäljningsplan, med en kombination av dina önskemål och mina rekommendationer lägger grunden för en lyckad försäljning.
För mig är varje förmedling lika viktig. Vill du bolla dina bostadstankar med någon som lyssnar?, slå mig en signal eller skicka ett mail så kontaktar jag dig!
Mäklarens försäljningar
Mjölgatan 2
Järfälla, Järfälla kommun
1 750 000 kr
43 m²
2 rum
vån 1/4
3 824 kr/mån
40 698 kr/m²
- Stor balkong - Goda kommunikationer - Centrum - Nära natur och bad! Välkomna till denna charmiga 2:a med stor balkong i det nybyggda Söderdalen! Passar utmärkt för de som vill har en bostad i nyskick (byggd 2018). Lägenheten är optimalt planerad med en social och öppen planlösning mellan kök/matplats och vardagsrum. Rymligt sovrum med bra förvaring. Genomgående fina ytskikt. - Diskmaskin…
Premium
Balkong
Hiss
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

Drottningholmsvägen 40
Kungsholmen / Fridhemsplan, Stockholms kommun
3 850 000 kr
42 m²
2 rum
vån 6/8
2 332 kr/mån
91 667 kr/m²
Balkong
Hiss
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Kratsbodavägen 50B
Mariehäll, Stockholms kommun
2 995 000 kr
48 m²
2 rum
vån 3/5
4 416 kr/mån
62 396 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Visar alla 3