Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Mäklare Daniel Fredricson

Daniel Fredricson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Murarvägen 13 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Murarvägen 13 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Murarvägen 13 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Murarvägen 13 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Murarvägen 13 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Murarvägen 13

Lägenhet
Abrahamsberg, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
1 975 000 kr
31 m²
2 rum
2 401 kr/mån
63 710 kr/m²

- Låg avgift - Stabil förening - Fräscha ytskikt - 5 minuter till T-bana - Gemytligt område med grönskande omgivningar Varmt välkommen till denna charmiga och välplanerade minitvåa om 31 kvm i omtyckta Abrahamsberg! Här bor ni på ett trivsamt läge i lummiga miljöer och i en bostad med fräscht kök och badrum samt ett stort och rymligt sovrum. Brf Kartboken 3 är en stabil förening med en…

Premium
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
3 rum lägenhet på Vasagatan 19 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vasagatan 19 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vasagatan 19 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vasagatan 19 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vasagatan 19 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 5

Vasagatan 19

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
BESQAB
6 195 000 kr
67 m²
3 rum
vån 13
4 487 kr/mån
92 463 kr/m²

Exklusiva bostäder i Tegeltornen! Välkommen Tegeltornen, den sista och mest imponerande etappen av Fabriksparken i Sundbyberg. - Högkvalitativa materialval - Från 1-5rok i varierande storlekar - Stilrent kök från Vedum, komplett med vitvaror från Electrolux - Helkaklade badrum med tvättmöjligheter - Garage i huset - Stängd och privat innergård - Miljörum och cykelrum Bostäderna erbjuder det…

Premium
Nyproduktion
Vintern -26/27
Balkong
Hiss
BESQAB
BESQAB
2 rum lägenhet på Abrahamsbergsvägen 71 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Abrahamsbergsvägen 71 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Abrahamsbergsvägen 71 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Abrahamsbergsvägen 71 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Abrahamsbergsvägen 71 Abrahamsberg, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:30

Abrahamsbergsvägen 71

Lägenhet
Abrahamsberg, Stockholms kommun
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
2 795 000 kr
47 m²
2 rum
vån 1/3
4 451 kr/mån
59 468 kr/m²

- Väldisponerad tvårummare - Renoverat badrum - Balkong i sydväst mot grönskan intill - Stabil förening med välskött fastighet - Ljus och fräsch lägenhet - Genomgående planlösning - Mysigt läge invid grönska och nära kommunikationer Välkommen till Abrahamsbergsvägen 71, inbäddad bland grönskan hittar vi detta kvalitetsboende om 2 rum och kök fördelat på 47 kvm. Här erbjuds vi ett…

Premium
Balkong
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

Visar alla 3