Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av MAM Homes AB
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Mäklare Linda Cronros

Linda Cronros

Om mig

Linda är en effektiv och förtroendeingivande fastighetsmäklare med gedigen säljerfarenhet och en bakgrund som spänner över flera angränsande branscher. Efter sex framgångsrika år som mäklare, kombinerat med tidigare arbete som badrumsdesigner, inredare och kunskap inom bygg, erbjuder hon en unik helhetssyn som tillför mervärde i varje bostadsaffär. Med sin fingertoppskänsla för bostäder och människor levererar Linda ett starkt och genomtänkt kunderbjudande där inget lämnas åt slumpen.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Hagagränd 25 Haga, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hagagränd 25 Haga, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hagagränd 25 Haga, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hagagränd 25 Haga, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hagagränd 25 Haga, Västerås kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 15:00

Hagagränd 25

Lägenhet
Haga, Västerås kommun
MAM Homes AB
950 000 kr
44,5 m²
2 rum
vån 2/3
3 389 kr/mån
21 348 kr/m²

Här bjuder vi in till visning av denna fantastiskt fina 2:a på Haga. Stor balkong i söderläge med utsikt över villaområdet och vy ner mot Skrapan. Det är svårt att inte förälska sig i denna charmiga lägenhet som karaktäriseras av vackert trägolv, välplanerade ytor, modernt kök och goda förvaringsmöjligheter. Med stilrena ytskikt och enhetligt färgsättning ger lägenheten ett trivsamt och…

Premium
Balkong
MAM Homes AB
MAM Homes AB
4 rum lägenhet på Salamandervägen 6D Gäddeholm, Västerås kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Salamandervägen 6D Gäddeholm, Västerås kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Salamandervägen 6D Gäddeholm, Västerås kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Salamandervägen 6D Gäddeholm, Västerås kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Salamandervägen 6D Gäddeholm, Västerås kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Salamandervägen 6D

Lägenhet
Gäddeholm, Västerås kommun
MAM Homes AB
2 795 000 kr
93 m²
4 rum
vån 1/2
5 821 kr/mån
30 054 kr/m²

Välkommen till Salamandervägen 6D i Gäddeholm, det perfekta hemmet för dig och din familj. Här får ni en fantastisk kombination av ett barnvänligt område och ett lantligt läge, samtidigt som ni är nära centrala Västerås och Hälla handelsområde. Bästa av två världar, bekvämligheten av en bostadsrätt men allt det goda som huslivet erbjuder. I en byggnad uppförd 2021 erbjuds en charmig och trevlig…

Premium
Uteplats
MAM Homes AB
MAM Homes AB
1 rum lägenhet på Åsgatan 1 Jakobsberg, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Åsgatan 1 Jakobsberg, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Åsgatan 1 Jakobsberg, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Åsgatan 1 Jakobsberg, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Åsgatan 1 Jakobsberg, Västerås kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Åsgatan 1

Lägenhet
Jakobsberg, Västerås kommun
MAM Homes AB
850 000 kr
30 m²
1 rum
vån 3/3
1 994 kr/mån
28 333 kr/m²

Välkommen till charmig vindsvåning i skuldfri förening. På Åsgatan 1 erbjuds en hemtrevlig och mysig lägenhet med gångavstånd till Västerås City. Ett boende som passar utmärkt för dig som ska flytta hemifrån, på jakt efter en övernattningslägenhet eller för dig som har blivit antagen till universitetet. Att ha tillgång till utevistelse från lägenheten är något som många drömmer om. Här finns både…

Premium
Balkong
MAM Homes AB
MAM Homes AB
8 rum villa på Vadställsgatan 3 Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 1
8 rum villa på Vadställsgatan 3 Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 2
8 rum villa på Vadställsgatan 3 Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 3
8 rum villa på Vadställsgatan 3 Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 4
8 rum villa på Vadställsgatan 3 Kolbäck, Hallstahammars kommun - bild 5
Sön 31 maj kl 16:00

Vadställsgatan 3

Villa
Kolbäck, Hallstahammars kommun
MAM Homes AB
3 495 000 kr
152 + 46 m²
8 rum
1 330 m² tomt

Mitt i Kolbäck, bara ett par mil från Västerås, ligger ett hus som inte liknar alla andra. Här bor du med utsikt över Strömsholms kanal – i ett hem med egen själ och historia. Redan när du ser huset märks det att det är något speciellt. Den pampiga arkitekturen ger karaktär, men på ett sätt som känns naturligt och hemtrevligt. Det här är en typ av bostad man inte stöter på särskilt ofta. På…

Premium
MAM Homes AB
MAM Homes AB
tomt på Skogsbetesvägen 3 Gäddeholm, Västerås kommun - bild 1
tomt på Skogsbetesvägen 3 Gäddeholm, Västerås kommun - bild 2
tomt på Skogsbetesvägen 3 Gäddeholm, Västerås kommun - bild 3
tomt på Skogsbetesvägen 3 Gäddeholm, Västerås kommun - bild 4
tomt på Skogsbetesvägen 3 Gäddeholm, Västerås kommun - bild 5

Skogsbetesvägen 3

Tomt
Gäddeholm, Västerås kommun
MAM Homes AB
1 995 000 kr
1 210 m²

Nu har du chansen att förverkliga din dröm om det perfekta hemmet i ett av Västerås mest eftertraktade områden, Gäddeholm. Vi presenterar stolt denna fantastiska tomt om 1210kvm på Skogsbetsvägen 3, belägen i naturnära miljö. Med närhet till både Hälla handelsområde och den vackra Mälaren erbjuder detta läge en unik möjlighet att skapa ett liv i harmoni med naturen samtidigt som stadens…

Premium
MAM Homes AB
MAM Homes AB
2 rum lägenhet på Stationsgatan 6B Centrum, Hallstahammars kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stationsgatan 6B Centrum, Hallstahammars kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stationsgatan 6B Centrum, Hallstahammars kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Stationsgatan 6B Centrum, Hallstahammars kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Stationsgatan 6B Centrum, Hallstahammars kommun - bild 5

Stationsgatan 6B

Lägenhet
Centrum, Hallstahammars kommun
MAM Homes AB
750 000 kr
69,5 m²
2 rum
vån 1/3
3 075 kr/mån
10 791 kr/m²

Äntligen kan vi bjuda in till visning av denna fantastiskt fina lägenhet med sobra färger, rymliga ytor och SKULDFRI FÖRENING. Någon med stilsäcker blick har lagt ner både tid och själ på att skapa ett hem som andas kvalitet och hemtrevnad. Lägenheten måste upplevas på plats och det är svårt att inte förälska sig i denna lägenhet som karaktäriseras av stora ljusinsläpp, luftiga ytor och mycket…

Premium
MAM Homes AB
MAM Homes AB
1 rum lägenhet på Kungsljusgatan 8 Gideonsberg, Västerås kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kungsljusgatan 8 Gideonsberg, Västerås kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kungsljusgatan 8 Gideonsberg, Västerås kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kungsljusgatan 8 Gideonsberg, Västerås kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kungsljusgatan 8 Gideonsberg, Västerås kommun - bild 5
Idag kl 18:00

Kungsljusgatan 8

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun
MAM Homes AB
995 000 kr
32 m²
1 rum
vån 4/5
3 009 kr/mån
31 094 kr/m²

Välkomna till denna trivsamma etta med en öppen och social planlösning som ger en härlig känsla av rymd och ljus. Ett välplanerat boende passar utmärkt för dig som ska studera, flytta hemifrån eller för dig som är på jakt efter en övernattningslägenhet. Lägenheten kännetecknas av väldisponerade ytor, stora fönster som släpper in generöst med ljus och balkong som ger ett extra lyft till…

Premium
Balkong
Hiss
MAM Homes AB
MAM Homes AB

Visar alla 7