- Sök mäklare
- Mäklarringen Umeå
- Jörgen Isacsson
Om mig
Jag är 56 år och har jobbat som Fastighetsmäklare sedan 1992 . Jag har skapat mig ett stort kontaktnät under mina 31 år som mäklare och jag förmedlar villor, radhus, fritidshus, bostadsrätter och Kommersiella fastigheter runt om i Umeå. Jag har även väldigt stor erfarenhet av försäljning av fritidshus och tomter i Hemavan. På fritiden umgås jag med familjen och trivs med att tillbringa vintrarna i fjällen och i skidbacken, sommartid är jag gärna på golfbanan samt vandra i våra svenska fjäll!
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Joeström 103E
Västansjö - Joeström, Storumans kommun
60 m²
3 rum
Slutpris 1 300 000 kr-10 %
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Forsfallet-FF06
Hemavan/Birke, Storumans kommun
900 m²
Slutpris 2 150 000 kr±0 %
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Forsfallet-FF05
Hemavan/Birke, Storumans kommun
900 m²
Slutpris 1 950 000 kr±0 %
Mäklarringen Umeå

Konäset 402
Tärnaby - Konäset, Storumans kommun
70+20 m²
3 rum
Slutpris 2 500 000 kr±0 %
Mäklarringen Umeå

Klippen 339
HEMAVAN - Klippen, Storumans kommun
58+60 m²
3 rum
Slutpris 2 250 000 kr±0 %
Mäklarringen Umeå

Kungshagsvägen 12B
Hemavan/Birke, Storumans kommun
64 m²
Slutpris 3 175 000 kr-2 %
Mäklarringen Umeå

Rågången 12B
Berghem, Umeå kommun
76 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 2 350 000 kr-2 %
30 921 kr/m²
Mäklarringen Umeå

Korpralsvägen 34B
Teg, Umeå kommun
64 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 200 000 kr±0 %
34 375 kr/m²
Mäklarringen Umeå

Elins väg 12A
Hemavan/Birke, Storumans kommun
62,9 m²
4 rum
Slutpris 2 400 000 kr-3 %
Mäklarringen Umeå

Mariehemsvägen 174
Mariehem, Umeå kommun
80 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 720 000 kr-3 %
21 500 kr/m²
Mäklarringen Umeå

Klippkanten 9D
Hemavan/Birke, Storumans kommun
67+4 m²
4 rum
Slutpris 3 350 000 kr-7 %
Mäklarringen Umeå

Anders Ersvägen 29
Holmsund, Umeå kommun
80+64 m²
4 rum
Slutpris 2 800 000 kr+2 %
Mäklarringen Umeå

Kvarnvägen 8B
Väst på stan, Umeå kommun
63 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 050 000 kr±0 %
32 540 kr/m²
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Oscars väg 29
Hemavan/Birke, Storumans kommun
120+30 m²
5 rum
Slutpris 4 800 000 kr-4 %
Mäklarringen Umeå

Klippen 313
HEMAVAN - Klippen, Storumans kommun
78+20 m²
4 rum
Slutpris 1 950 000 kr-7 %
Mäklarringen Umeå

Fjällbacken 21D
Hemavan/Birke, Storumans kommun
41+3 m²
3 rum
Slutpris 2 195 000 kr±0 %
Mäklarringen Umeå

Skogsbrynet 3
Haga, Umeå kommun
74,5 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 175 000 kr-3 %
29 195 kr/m²
Mäklarringen Umeå

Söderbacken 11
Hemavan/Birke, Storumans kommun
65+4 m²
4 rum
Slutpris 3 250 000 kr-3 %
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Boxfjäll 528
Joesjö, Storumans kommun
58 m²
2 rum
Slutpris 950 000 kr-20 %
Mäklarringen Umeå

Kvarnstensvägen 157
Hemavan/Birke, Storumans kommun
54 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 950 000 kr-2 %
36 111 kr/m²
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Tegsvägen 2A
Teg, Umeå kommun
79 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 995 000 kr±0 %
25 253 kr/m²
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Pers väg 11
Gräsmyr, Nordmalings kommun
120+15 m²
6 rum
Slutpris 1 275 000 kr-9 %
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Ormbärsvägen 21
Böleäng, Umeå kommun
112+112 m²
4 rum
Slutpris 5 180 000 kr-4 %
Mäklarringen Umeå
Maps Data: Google © 2026
Ansmark 252
Ansmark, Umeå kommun
190+110 m²
7 rum
Slutpris 4 910 000 kr-1 %
Mäklarringen Umeå

Brogatan 21
Centrum - Dragonfältet, Umeå kommun
65,6 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 150 000 kr-6 %
32 774 kr/m²
Mäklarringen Umeå
Visar 1 - 25 av 40