Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Johannes Barpetrus

Johannes Barpetrus

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2026

Slagsta backe 86

Radhus
Slagsta - Norsborg, Botkyrka kommun

116+21 m²

5 rum

289 m²

Slutpris 3 695 000 kr+6 %
Mäklarringen Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 mar. 2026

Kornvägen 4, 3 tr.

Lägenhet
Hallunda - Norsborg, Botkyrka kommun

78,5 m²

3 rum

5 766 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

23 567 kr/m²

Mäklarringen Botkyrka/Salem
Murarstigen 39, Salem, Salems kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Murarstigen 39

Radhus
Salem, Salems kommun

93 m²

3 rum

5 861 kr/mån

Slutpris 2 665 000 kr-1 %

28 656 kr/m²

Mäklarringen Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 feb. 2026

Åldermannavägen 96

Radhus
Alby - Norsborg, Botkyrka kommun

112+74 m²

6 rum

183 m²

Slutpris 3 500 000 kr±0 %
Mäklarringen Botkyrka/Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Linvägen 2, 5 tr

Lägenhet
Hallunda - Norsborg, Botkyrka kommun

58,5 m²

2 rum

5 081 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-12 %

17 949 kr/m²

Mäklarringen Botkyrka/Salem

Visar alla 5