- Sök mäklare
- Mäklarhuset Varberg
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar

Buaråsvägen 22
Trönningenäs, Varbergs kommun
2 495 000 kr
37 m²
3 rum
1 220 m² tomt
Mäklarhuset Varberg

Varberg Gamla Köpstad 2:42 och Varberg Gamla köpstad 2:41
Gamla Köpstad, Varbergs kommun
950 000 kr
8,7 ha tomt
Mäklarhuset Varberg
Stenlyckevägen 14
Skällåkra, Varbergs kommun
2 275 000 kr
49,2 m²
4 rum
1 912 m² tomt
Välkommen till Stenlyckevägen 14 och en underbar plats på jorden! Fastigheten ligger vackert inbäddad bland grönska på stor tomt om 1912 kvm och med ett naturområde som angränsar. Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.
Premium
Mäklarhuset Varberg

Hultavägen 1 J
Bua, Varbergs kommun
2 695 000 kr
73,1 m²
3 rum
vån 2/2
5 123 kr/mån
36 867 kr/m²
Balkong
Mäklarhuset Varberg

Södergatan 16C
Centralt, Varbergs kommun
6 850 000 kr
200 + 65 m²
5 rum
254 m² tomt
Mäklarhuset Varberg

Timotejvägen 7
Björkäng, Varbergs kommun
3 675 000 kr
64 + 16 m²
3 rum
909 m² tomt
Mäklarhuset Varberg
Visar alla 6