Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Gabriel Nordenhaag

Gabriel Nordenhaag

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielNordenhaag

Vendeluddsvägen 118

Fritidshus
Färentuna, Ekerö kommun
Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby

67 m²

3 rum

2 930 m²

Slutpris 2 850 000 kr-5 %
Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby
Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby
Maltesholmsvägen 165, Hässelby Strand, Stockholms kommun
  • Såld 3 maj. 2025
profilfoto på mäklare
GabrielNordenhaag

Maltesholmsvägen 165

Lägenhet
Hässelby Strand, Stockholms kommun
Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby

76 m²

3 rum

5 707 kr/mån

Slutpris 2 072 000 kr+4 %

27 263 kr/m²

Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby
Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby

Visar 26 - 27 av 27