Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Carina Wallentin

Carina Wallentin

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Fagottgatan 4, Ruddalen, Göteborgs kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Fagottgatan 4

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun

68 m²

3 rum

3 527 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 160 000 kr+9 %

31 765 kr/m²

Mäklarhuset Partille

Visar alla 1