Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Anja Hartvigsen

Anja Hartvigsen

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Ådäljan 20

Radhus
Södra Sävedalen, Partille kommun

127 m²

5 rum

157 m²

Slutpris 6 100 000 kr
Mäklarhuset Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Brattåskärrsvägen 129

Lägenhet
Södra Sävedalen, Partille kommun

106 m²

3 rum

6 158 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr±0 %

25 943 kr/m²

Mäklarhuset Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Hermelinsvägen 6B

Tomt
Södra Sävedalen, Partille kommun

540 m²

Slutpris 3 000 000 kr-8 %
Mäklarhuset Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Björndammsterrassen 7

Lägenhet
Björndammsterrassen, Partille kommun

102 m²

4 rum

5 685 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 720 000 kr+1 %

36 471 kr/m²

Mäklarhuset Partille

Visar alla 4