Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Niklas Davidsson

Niklas Davidsson

Om mig

Hej och varmt välkommen, mitt namn är Niklas Davidsson och jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2019. Jag har sålt allt från bostadsrätter, fritidshus, villor till tomter. Jag bor och är uppvuxen i norra delen av Norrtälje kommun. Driven, lyhörd och noggrann fastighetsmäklare med snabb återkoppling!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Centrumvägen 5B, Älmsta centralt, Norrtälje kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Centrumvägen 5B

Lägenhet
Älmsta centralt, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

60 m²

2 rum

4 170 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-6 %

10 833 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Nylandets väg 5, Hensvik, Norrtälje kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Nylandets väg 5

Fritidshus
Hensvik, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

65+15 m²

3 rum

2 028 m²

Slutpris 2 350 000 kr+12 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Granbarrsvägen 4, Älmsta, Norrtälje kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Granbarrsvägen 4

Villa
Älmsta, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

170+22 m²

4 rum

1 338 m²

Slutpris 3 100 000 kr-3 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Bergbyslingan 4, Bergby, Norrtälje kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Bergbyslingan 4

Fritidshus
Bergby, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

43 m²

3 rum

2 650 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Vigelsjövägen 6c, Vigelsjö, Norrtälje kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Vigelsjövägen 6c

Lägenhet
Vigelsjö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

53,2 m²

1 rum

2 879 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr-13 %

18 797 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Ljungvägen 12 A, Hallstavik, Norrtälje kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Ljungvägen 12 A

Lägenhet
Hallstavik, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

69 m²

3 rum

3 679 kr/mån

Slutpris 830 000 kr-2 %

12 029 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Havsvägen 8, Hammarskogen, Norrtälje kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Havsvägen 8

Fritidshus
Hammarskogen, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

30 m²

1 rum

2 412 m²

Slutpris 1 200 000 kr-11 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Norrby uddes väg 3, Norrby Udde, Norrtälje kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Norrby uddes väg 3

Fritidshus
Norrby Udde, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

52 m²

4 rum

2 147 m²

Slutpris 1 050 000 kr-22 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Vigelsjövägen 6b, Vigelsjö, Norrtälje kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Vigelsjövägen 6b

Lägenhet
Vigelsjö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

53,2 m²

1 rum

2 879 kr/mån

Slutpris 1 180 000 kr-6 %

22 180 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Lennart Torstenssons Väg 3, Norrtälje - Centrum, Norrtälje kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Lennart Torstenssons Väg 3

Lägenhet
Norrtälje - Centrum, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

55 m²

2 rum

4 144 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 490 000 kr-7 %

27 091 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Grindvägen 20 B, Grind, Norrtälje kommun
  • Såld 6 aug. 2025

Grindvägen 20 B

Lägenhet
Grind, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

82,7 m²

3 rum

4 068 kr/mån

Slutpris 1 875 000 kr-3 %

22 672 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Sandviksvägen 69, Sandviken, Norrtälje kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Sandviksvägen 69

Fritidshus
Sandviken, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

70 m²

3 rum

2 563 m²

Slutpris 2 300 000 kr-15 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Lindvägen 30, Centrala Hallstavik, Norrtälje kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Lindvägen 30

Villa
Centrala Hallstavik, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

112+51 m²

4 rum

851 m²

Slutpris 1 100 000 kr+23 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Vallmarvägen 1, Västernäs/Vallmar, Norrtälje kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Vallmarvägen 1

Fritidshus
Västernäs/Vallmar, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

68 m²

3 rum

3 845 m²

Slutpris 1 950 000 kr-2 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Norrby uddes väg 34, Norrby Udde, Norrtälje kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Norrby uddes väg 34

Fritidshus
Norrby Udde, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

74 m²

3 rum

2 076 m²

Slutpris 1 825 000 kr-4 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Norrby brygga 12, Norrby gård, Norrtälje kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Norrby brygga 12

Fritidshus
Norrby gård, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

72 m²

3 rum

534 m²

Slutpris 995 000 kr±0 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Göringe byväg 12, Häverö, Norrtälje kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Göringe byväg 12

Fritidshus
Häverö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

59 m²

4 rum

2 603 m²

Slutpris 760 000 kr+9 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Bäckvägen 13, Hammarskogen, Norrtälje kommun
  • Såld 20 jun. 2025

Bäckvägen 13

Fritidshus
Hammarskogen, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

39 m²

3 rum

2 475 m²

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Emmavägen 9, Centrala Hallstavik, Norrtälje kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Emmavägen 9

Villa
Centrala Hallstavik, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

77+51 m²

5 rum

630 m²

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Norrtäljevägen 34, Centrala Älmsta, Norrtälje kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Norrtäljevägen 34

Villa
Centrala Älmsta, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

85+40 m²

4 rum

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Singövägen 6, Centrala Grisslehamn, Norrtälje kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Singövägen 6

Fritidshus
Centrala Grisslehamn, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

96 m²

5 rum

3 270 m²

Slutpris 1 950 000 kr-2 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Stensätersvägen 37, Skebo, Norrtälje kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Stensätersvägen 37

Fritidshus
Skebo, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

54 m²

2 rum

2 739 m²

Slutpris 1 085 000 kr+9 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Havsskogen Havsvägen 8, Havsskogen, Norrtälje kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Havsskogen Havsvägen 8

Fritidshus
Havsskogen, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

61 m²

4 rum

2 345 m²

Slutpris 1 900 000 kr-14 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Vigelsjövägen 8 C, Vigelsjö, Norrtälje kommun
  • Såld 17 maj. 2025

Vigelsjövägen 8 C

Lägenhet
Vigelsjö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

75,3 m²

3 rum

3 873 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

19 854 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Hasselstigen 6, Grisslehamn, Norrtälje kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Hasselstigen 6

Fritidshus
Grisslehamn, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

77 m²

3 rum

2 983 m²

Slutpris 4 750 000 kr+13 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje

Visar 26 - 50 av 53