Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Michelle Cardonius Friberg

Michelle Cardonius Friberg

Om mig

Hejsan, jag är en glad Rospigg med mitt hjärta i Roslagens Skärgård, uppväxt i centrala Norrtälje och idag är jag skärgårdsbo ut mot Kapellskär. Rådmansö området är min hemmaplan och där kan jag som din lokala fastighetsmäklare hjälpa dig på bästa sätt. Med stor drivkraft, erfarenhet, massvis med engagemang och en pigg syn på marknaden hjälper jag dig till en smidig och lyckad försäljning! Skärgårdsmäklare på Mäklarhuset Skärgård - Egen båt, fartygsbefäl klass VIII Mobil 0766 77 71 18
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Mossvägen 24, Norrtälje - Fågelsången, Norrtälje kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Mossvägen 24

Villa
Norrtälje - Fågelsången, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

160+62 m²

833 m²

Slutpris 3 750 000 kr-12 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Båtsmansgatan 3, Centralt - Kvisthamra, Norrtälje kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Båtsmansgatan 3

Villa
Centralt - Kvisthamra, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

190+36 m²

6 rum

750 m²

Slutpris 6 000 000 kr-6 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Mörtsunda byväg 42, Länna - Bergshamra, Norrtälje kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Mörtsunda byväg 42

Fritidshus
Länna - Bergshamra, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

89+28 m²

3 rum

2 616 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 600 000 kr-8 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Boängsvägen 26, Frötuna - Spillersboda, Norrtälje kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Boängsvägen 26

Fritidshus
Frötuna - Spillersboda, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

64 m²

4 rum

2 262 m²

Slutpris 1 750 000 kr-12 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Västersjövägen 65, Norrtälje, Norrtälje kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Västersjövägen 65

Fritidshus
Norrtälje, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

89 m²

4 rum

2 043 m²

Slutpris 2 600 000 kr+4 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Färsnagatan 18B, Färsna, Norrtälje kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Färsnagatan 18B

Lägenhet
Färsna, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

70 m²

3 rum

5 736 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

25 714 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Bergsgatan 4, Centrala Norrtälje hamnen, Norrtälje kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Bergsgatan 4

Lägenhet
Centrala Norrtälje hamnen, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

93,9 m²

3 rum

6 605 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr-5 %

41 534 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Högmarsövägen 107, Högmarsö, Norrtälje kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Högmarsövägen 107

Fritidshus
Högmarsö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

74 m²

4 rum

2 690 m²

Slutpris 6 500 000 kr+8 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Karlssons väg 4, Frötuna - Baltora, Norrtälje kommun
  • Såld 22 mar. 2026

Karlssons väg 4

Fritidshus
Frötuna - Baltora, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

80 m²

3 rum

2 262 m²

Slutpris 3 200 000 kr+7 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Södra Stakbron 42, Rådmansö - Åkerö, Norrtälje kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Södra Stakbron 42

Fritidshus
Rådmansö - Åkerö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

62 m²

3 rum

1 880 m²

Slutpris 5 750 000 kr+5 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Solö ängsväg 14, Solö, Norrtälje kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Solö ängsväg 14

Fritidshus
Solö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

39 m²

1 rum

2 567 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 900 000 kr-17 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Planetvägen 127, Solbacka, Norrtälje kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Planetvägen 127

Lägenhet
Solbacka, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

72,9 m²

3 rum

5 768 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-8 %

21 948 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Vegagatan 16 A, Centrala Norrtälje hamnen, Norrtälje kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Vegagatan 16 A

Lägenhet
Centrala Norrtälje hamnen, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

95,5 m²

4 rum

6 376 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr+8 %

28 272 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Smedtorpsvägen 41 A, Björnö - Norrtälje, Norrtälje kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Smedtorpsvägen 41 A

Radhus
Björnö - Norrtälje, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

120 m²

5 rum

5 805 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 095 000 kr-6 %

25 792 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Galles Gränd 6 A, Norrtälje - Centrum, Norrtälje kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Galles Gränd 6 A

Lägenhet
Norrtälje - Centrum, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

91 m²

4 rum

3 730 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 195 000 kr-9 %

35 110 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Tullportsgatan 13 A, Norrtälje - Centrum, Norrtälje kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Tullportsgatan 13 A

Lägenhet
Norrtälje - Centrum, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

62 m²

2 rum

2 734 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr+10 %

35 484 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Fiskebyvägen 30, Vätö - Fiskebyn, Norrtälje kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Fiskebyvägen 30

Fritidshus
Vätö - Fiskebyn, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

50 m²

3 rum

352 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Solö Ängsväg 7, Solö, Norrtälje kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Solö Ängsväg 7

Radhus
Solö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

105 m²

5 rum

4 495 kr/mån

Slutpris 2 950 000 kr±0 %

28 095 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Vätövägen 100 E

Lägenhet
Norrtälje, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

125 m²

4 rum

7 810 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 050 000 kr-5 %

24 400 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Solöhöjden 26, Solö, Norrtälje kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Solöhöjden 26

Villa
Solö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

107 m²

4 rum

  • Uteplats

Slutpris 6 990 000 kr±0 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Solö ängsväg 9, Solö, Norrtälje kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Solö ängsväg 9

Fritidshus
Solö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

39 m²

1 rum

2 567 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-7 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Rådmahamnsvägen 49, Rådmansö - Rådmanby, Norrtälje kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Rådmahamnsvägen 49

Fritidshus
Rådmansö - Rådmanby, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

92 m²

3 rum

2 829 m²

Slutpris 1 795 000 kr-10 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Stubboda 231, Frötuna - Håtö, Norrtälje kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Stubboda 231

Fritidshus
Frötuna - Håtö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

83+30 m²

5 rum

2 753 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr-14 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Solö Ängsväg 11, Solö, Norrtälje kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Solö Ängsväg 11

Radhus
Solö, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

90 m²

4 rum

3 995 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 895 000 kr-3 %

32 167 kr/m²

Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje
Näsetvägen 2, Björknäs, Norrtälje kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Näsetvägen 2

Villa
Björknäs, Norrtälje kommun
Mäklarhuset Norrtälje

237+20 m²

6 rum

3 675 m²

Slutpris 6 350 000 kr-2 %
Mäklarhuset Norrtälje
Mäklarhuset Norrtälje

Visar 1 - 25 av 31