Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Catrin Marzelius

Catrin Marzelius

Om mig

Mitt stora intresse och engagemang i just din bostadsaffär ger dig full service! Att sälja sitt hem är ett av livets största beslut - både känslomässigt och ekonomiskt. Jag är positiv och en personligt engagerad fastighetsmäklare som alltid strävar efter att ge dig det där lilla extra och få bäst betalt. Jag bor och stortrivs själv i Mölndal sen över 20 år och har bra koll på vad som är på gång. Kontakta mig för att prata fri värdering och trygg & smidig försäljning!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Krokslättsgatan 22A, Krokslätt, Mölndals kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Krokslättsgatan 22A

Villa
Krokslätt, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

153+88 m²

8 rum

770 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 995 000 kr±0 %
Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Landshövdingegatan 5, Krokslätt, Mölndals kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Landshövdingegatan 5

Villa
Krokslätt, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

123+40 m²

4,5 rum

718 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 310 000 kr+5 %
Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Eklanda Skog 57, Eklanda, Mölndals kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Eklanda Skog 57

Lägenhet
Eklanda, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

65 m²

2,5 rum

4 191 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 455 000 kr+8 %

53 154 kr/m²

Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Pinnharvsgatan 1 G, Bifrost, Mölndals kommun
  • Såld 20 dec. 2025

Pinnharvsgatan 1 G

Lägenhet
Bifrost, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

66 m²

2 rum

5 782 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 675 000 kr-4 %

25 379 kr/m²

Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Knarrhögsgatan 12 B, Centrum, Mölndals kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Knarrhögsgatan 12 B

Lägenhet
Centrum, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

54,5 m²

2 rum

4 001 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

43 119 kr/m²

Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Fallströmsgatan 14 A, Toltorpsdalen, Mölndals kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Fallströmsgatan 14 A

Lägenhet
Toltorpsdalen, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

69 m²

2 rum

6 562 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 110 000 kr+4 %

45 072 kr/m²

Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Hulelycksgatan 85, Hulelyckan, Mölndals kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Hulelycksgatan 85

Villa
Hulelyckan, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

128+10 m²

5 rum

1 001 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 700 000 kr-3 %
Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Lyckogatan 11, Toltorpsdalen, Mölndals kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Lyckogatan 11

Villa
Toltorpsdalen, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

272+18 m²

9 rum

879 m²
  • Uteplats

Slutpris 10 850 000 kr+10 %
Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Gladiolusgatan 1 A, Broslätt - Mölndal centrum, Mölndals kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Gladiolusgatan 1 A

Lägenhet
Broslätt - Mölndal centrum, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

68 m²

2 rum

4 650 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

27 941 kr/m²

Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Landshövdingegatan 32D, Krokslätt, Mölndals kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Landshövdingegatan 32D

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

2 rum

3 613 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 110 000 kr±0 %
Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Landshövdingegatan 32C, Krokslätt, Mölndals kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Landshövdingegatan 32C

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

72 m²

3 rum

4 185 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 500 000 kr+6 %

48 611 kr/m²

Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal
Åby Allé 29, Stallbacken, Mölndals kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Åby Allé 29

Lägenhet
Stallbacken, Mölndals kommun
Mäklarhuset Mölndal

86 m²

3 rum

6 725 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

51 163 kr/m²

Mäklarhuset Mölndal
Mäklarhuset Mölndal

Visar alla 12