Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Ulf Hagdahl

Ulf Hagdahl

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Floda allé 25

Villa
Floda - Centralt, Lerums kommun

125+125 m²

1 431 m²

Slutpris 4 100 000 kr-7 %
Mäklarhuset Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Sörgårdsvägen 8

Lägenhet
Bohus, Göteborgs kommun

69 m²

2 rum

5 774 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 830 000 kr+19 %

12 029 kr/m²

Mäklarhuset Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Kolborydsvägen 28B

Villa
Lerum - Öxeryd, Lerums kommun

105+35 m²

3 rum

2 151 m²

Slutpris 7 500 000 kr-9 %
Mäklarhuset Lerum
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Gitarrgatan 3

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun

69,3 m²

3 rum

5 410 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-3 %

34 632 kr/m²

Mäklarhuset Lerum

Visar alla 4