Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Jonny Svantesson

Jonny Svantesson

Om mig

Med 21 års erfarenhet som fastighetsmäklare och initial karriär i Lund, har jag de senaste 12 åren ägt och drivit Mäklarhuset i Landskrona. Här är jag uppväxt och bor med min familj. Professionalitet, personligt engagemang och driv, i kombination med god lokalkännedom och stort nätverk är en absolut förutsättning för en lyckad bostadsaffär. Välkommen till Mäklarhuset i Landskrona!
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Strandvägen 35 C Strandvägen / Strandhem, Landskrona kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Strandvägen 35 C Strandvägen / Strandhem, Landskrona kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Strandvägen 35 C Strandvägen / Strandhem, Landskrona kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Strandvägen 35 C Strandvägen / Strandhem, Landskrona kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Strandvägen 35 C Strandvägen / Strandhem, Landskrona kommun - bild 5

Strandvägen 35 C

Lägenhet
Strandvägen / Strandhem, Landskrona kommun
Mäklarhuset Landskrona
3 575 000 kr
87 m²
3 rum
vån 1/2
7 775 kr/mån
41 092 kr/m²

Välkommen till ett hem med det lilla extra, beläget på attraktiva Strandvägen i Landskrona – där ljus, rymd och genomtänkta lösningar samspelar med ett eftertraktat kustnära läge. Denna smakfullt omdisponerade bostad, ursprungligen en 3:a, har förädlats till en generös och social 2:a där det tidigare sovrummet öppnats upp till ett elegant matrum. Resultatet är en luftig och inbjudande…

Premium
Balkong
Uteplats
Mäklarhuset Landskrona
Mäklarhuset Landskrona
5 rum radhus på Linneagården 8A Häljarp, Landskrona kommun - bild 1
5 rum radhus på Linneagården 8A Häljarp, Landskrona kommun - bild 2
5 rum radhus på Linneagården 8A Häljarp, Landskrona kommun - bild 3
5 rum radhus på Linneagården 8A Häljarp, Landskrona kommun - bild 4
5 rum radhus på Linneagården 8A Häljarp, Landskrona kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Linneagården 8A

Radhus
Häljarp, Landskrona kommun
Mäklarhuset Landskrona
3 245 000 kr
117 m²
5 rum
6 263 kr/mån
27 735 kr/m²

Välkommen till detta stilfulla bostadsrättshus på attraktivt hörnläge i populära Häljarp – ett hem som kombinerar modern komfort med naturnära omgivningar. Här bor du med vacker och rogivande utsikt över öppna ängsmarker, Saxån och en konstgjord dagvattendamm, vilket skapar en lugn och harmonisk atmosfär året runt. Bostaden är ljus, fräsch och smakfullt inredd med en stilren interiör som ger ett…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Mäklarhuset Landskrona
Mäklarhuset Landskrona
5 rum lägenhet på Trädgårdsgatan 3 Centrum, Landskrona kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Trädgårdsgatan 3 Centrum, Landskrona kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Trädgårdsgatan 3 Centrum, Landskrona kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Trädgårdsgatan 3 Centrum, Landskrona kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Trädgårdsgatan 3 Centrum, Landskrona kommun - bild 5

Trädgårdsgatan 3

Lägenhet
Centrum, Landskrona kommun
Mäklarhuset Landskrona
1 995 000 kr
120 m²
5 rum
vån 3/6
7 958 kr/mån
16 625 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade bostad! Lägenheten har ett attraktivt, centralt läge med närhet till både affärer och stadens puls. Idag erbjuder lägenheten 4 rum och kök, men är ursprungligen en 5:a vilket ger en möjlighet för dig som behöver fler rum att återställa efter behov. Härligt ljusinsläpp som skapar en luftig och trivsam känsla genom hela hemmet. Planlösningen har generösa…

Premium
Balkong
Hiss
Mäklarhuset Landskrona
Mäklarhuset Landskrona
övrig på Landskronavägen 38 Häljarp, Landskrona kommun - bild 1
övrig på Landskronavägen 38 Häljarp, Landskrona kommun - bild 2
övrig på Landskronavägen 38 Häljarp, Landskrona kommun - bild 3
övrig på Landskronavägen 38 Häljarp, Landskrona kommun - bild 4
övrig på Landskronavägen 38 Häljarp, Landskrona kommun - bild 5

Landskronavägen 38

Övrigt
Häljarp, Landskrona kommun
Mäklarhuset Landskrona
5 995 000 kr
1 490 m² tomt

Toppenfin och flexibel fastighet i ett plan – perfekt för företagaren! Välkommen till en totalrenoverad och ombyggd fastighet (2018/2019) mitt i centrala Häljarp – ett perfekt val för dig som söker en kombination av boende och verksamhetslokal. Fastigheten inrymde ursprungligen bank- och postverksamhet. Byggnaden ritades av arkitekt Aina Berggren. Den är i ett plan och erbjuder tre rymliga…

Premium
Mäklarhuset Landskrona
Mäklarhuset Landskrona
Saxtorpsskogen, Landskrona kommun

Någorlundavägen 21C

Tomt
Saxtorpsskogen, Landskrona kommun
Mäklarhuset Landskrona
2 000 000 kr
1 415 m²
Mäklarhuset Landskrona