Hoppa till huvudinnehåll
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

Mäklarhuset Kalmar/Torsås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Petamåla 110, Gullabo, Torsås kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Petamåla 110

Fritidshus
Gullabo, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

48 m²

2 rum

336 m²

Slutpris 500 000 kr-13 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Sagovägen 5, Berga, Kalmar kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Sagovägen 5

Lägenhet
Berga, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

77,5 m²

3 rum

5 111 kr/mån

Slutpris 970 000 kr+9 %

12 516 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Tallvägen 9, Söderåkra, Torsås kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Tallvägen 9

Villa
Söderåkra, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

119+116 m²

4 rum

879 m²

Slutpris 1 475 000 kr-7 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Gamla Kungsgatan 9, Gamla stan, Kalmar kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Gamla Kungsgatan 9

Villa
Gamla stan, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

148+60 m²

5 rum

133 m²

Slutpris 5 200 000 kr±0 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Fruskogsvägen 1, Ljungbyholm, Kalmar kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Fruskogsvägen 1

Villa
Ljungbyholm, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

76+74 m²

4 rum

1 381 m²

Slutpris 2 375 000 kr-5 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Kärleksvägen 7, Söderåkra, Torsås kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Kärleksvägen 7

Villa
Söderåkra, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

100+122 m²

5 rum

1 048 m²

Slutpris 1 050 000 kr-13 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Stuvehyltan 105, Stuvehyltan, Torsås kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Stuvehyltan 105

Villa
Stuvehyltan, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

105 m²

7 rum

2 610 m²

Slutpris 850 000 kr-15 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Ekesvägen 2, Söderåkra, Torsås kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Ekesvägen 2

Villa
Söderåkra, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

120+56 m²

4 rum

1 208 m²

Slutpris 1 250 000 kr+14 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Norra Ragnabovägen 2, Ragnabo, Torsås kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Norra Ragnabovägen 2

Villa
Ragnabo, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

106+48 m²

5 rum

2 429 m²

Slutpris 1 625 000 kr+2 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Prebendevägen 1, Ljungbyholm, Kalmar kommun
  • Såld 11 okt. 2025

Prebendevägen 1

Villa
Ljungbyholm, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

116+162 m²

4 rum

1 036 m²

Slutpris 1 750 000 kr-10 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Björkenäs Skäppevik 312, Björkenäs, Torsås kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Björkenäs Skäppevik 312

Fritidshus
Björkenäs, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

64 m²

3 rum

600 m²

Slutpris 1 300 000 kr±0 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Djursviksvägen 52, Djursvik, Torsås kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Djursviksvägen 52

Villa
Djursvik, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

195+67 m²

9 rum

3 792 m²

Slutpris 4 350 000 kr-13 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Gulltorpsvägen 4, Påryd, Kalmar kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Gulltorpsvägen 4

Villa
Påryd, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

143+54 m²

6 rum

993 m²

Slutpris 1 460 000 kr+13 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Fyrvaktarvägen 11, Bergkvara, Torsås kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Fyrvaktarvägen 11

Villa
Bergkvara, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

150+33 m²

7 rum

714 m²

Slutpris 1 800 000 kr-3 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Kesnäs Fiskarvägen 1 (Stuga 17)

Lägenhet
Kesnäs, Borgholms kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

15 m²

1 rum

1 076 kr/mån

Slutpris 350 000 kr-29 %

23 333 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Apelgatan 10, Torsås, Torsås kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Apelgatan 10

Villa
Torsås, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

99+99 m²

4 rum

878 m²

Slutpris 1 410 000 kr+13 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Kungsgårdsvägen 18A, Skälby, Kalmar kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Kungsgårdsvägen 18A

Lägenhet
Skälby, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

92 m²

4 rum

6 961 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 010 000 kr-19 %

10 978 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Elledalsgatan 7 C, Torsås, Torsås kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Elledalsgatan 7 C

Lägenhet
Torsås, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

50,3 m²

2 rum

4 278 kr/mån

Slutpris 190 000 kr-25 %

3 777 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Järnsida 710, Järnsida, Torsås kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Järnsida 710

Fritidshus
Järnsida, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

40 m²

3 rum

1 086 m²

Slutpris 925 000 kr-23 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Kroksmåla 119, Kroksmåla, Torsås kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Kroksmåla 119

Fritidshus
Kroksmåla, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

74 m²

3 rum

3 250 m²

Slutpris 995 000 kr+43 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Ekerumsvägen - Villavagn 14, Ekerum, Borgholms kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Ekerumsvägen - Villavagn 14

Lägenhet
Ekerum, Borgholms kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

30 m²

4 rum

3 174 kr/mån

Slutpris 490 000 kr-16 %

16 333 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Norrlidsvägen 16, Norrliden, Kalmar kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Norrlidsvägen 16

Lägenhet
Norrliden, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

79 m²

3 rum

4 846 kr/mån

Slutpris 525 000 kr-12 %

6 646 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Skalkarevägen 22 B, Lindsdal, Kalmar kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Skalkarevägen 22 B

Lägenhet
Lindsdal, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

82 m²

3 rum

6 883 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 875 000 kr-12 %

10 671 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Ilingetorp 313, Ilingetorp, Torsås kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Ilingetorp 313

Fritidshus
Ilingetorp, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

35 m²

2 rum

1 740 m²

Slutpris 260 000 kr-12 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Järnsida 627, Järnsida, Torsås kommun
  • Såld 30 jul. 2025

Järnsida 627

Villa
Järnsida, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

60+8 m²

3 rum

1 529 m²

Slutpris 1 640 000 kr+4 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

Visar 26 - 50 av 85