Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Alexander Midjich

Alexander Midjich

Om mig

Alexander Midjich heter jag och jag är Fastighetsmäklare samt delägare till Mäklarhuset Kalmar / Torsås. Att vara fastighetsmäklare är verkligen hur kul som helst och det är ett jobb jag brinner för. Under åren har jag samlat på mig en bred erfarenhet och goda kunskaper inom hela försäljningsprocessen och de juridiska moment vi jobbar med. Anlitar du mig får du trygghet, kunskap och målmedvetenhet igenom hela affären. Kontakta mig idag så berättar jag mer om hur jag kan hjälpa dig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Järnsida 408, Järnsida, Torsås kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Järnsida 408

Villa
Järnsida, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

46 m²

2 rum

985 m²

Slutpris 1 500 000 kr-3 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Kesnäs Fiskarvägen 1 (Stuga 22), Kesnäs, Borgholms kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Kesnäs Fiskarvägen 1 (Stuga 22)

Lägenhet
Kesnäs, Borgholms kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

20 m²

2 rum

1 076 kr/mån

Slutpris 540 000 kr-2 %

27 000 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Idrottsgatan 2, Färjestaden, Mörbylånga kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Idrottsgatan 2

Villa
Färjestaden, Mörbylånga kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

132+28 m²

5 rum

896 m²

Slutpris 1 925 000 kr-13 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Söderåkra-Eket 107, Söderåkra, Torsås kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Söderåkra-Eket 107

Villa
Söderåkra, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

76 m²

4 rum

425 m²

Slutpris 750 000 kr-3 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Skruvemåla 510, Skruvemåla, Torsås kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Skruvemåla 510

Övrigt
Skruvemåla, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
1,4 ha

Slutpris 825 000 kr±0 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Dalgatan 3, Torsås, Torsås kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Dalgatan 3

Villa
Torsås, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

104 m²

5 rum

1 114 m²

Slutpris 1 000 000 kr-15 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Järnsida 913, Järnsida, Torsås kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Järnsida 913

Fritidshus
Järnsida, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

32 m²

2 rum

1 064 m²

Slutpris 495 000 kr±0 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Karlskronavägen 12, Torsås, Torsås kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Karlskronavägen 12

Övrigt
Torsås, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
1 177 m²

Slutpris 300 000 kr-8 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Näckrosvägen, stuga 49, Berga, Kalmar kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Näckrosvägen, stuga 49

Fritidshus
Berga, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

35 m²

2 rum

550 m²

Slutpris 270 000 kr-40 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Boglinagatan 4

Villa
Bergkvara, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

155+29 m²

5 rum

1 287 m²

Slutpris 695 000 kr-7 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Lybecksvägen 5B, Djurängen, Kalmar kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Lybecksvägen 5B

Lägenhet
Djurängen, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

65,5 m²

2 rum

4 428 kr/mån

Slutpris 630 000 kr-16 %

9 618 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Nygatan 11, Vissefjärda, Emmaboda kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Nygatan 11

Villa
Vissefjärda, Emmaboda kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

87 m²

5 rum

1 156 m²

Slutpris 415 000 kr-39 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Magdegärde 103, Magdegärde, Torsås kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Magdegärde 103

Villa
Magdegärde, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

65 m²

3 rum

1 320 m²

Slutpris 595 000 kr±0 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Appleryd 118, Appleryd, Torsås kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Appleryd 118

Villa
Appleryd, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

71+5 m²

4 rum

4 093 m²

Slutpris 725 000 kr±0 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Björsebovägen 22, Torsås, Torsås kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Björsebovägen 22

Villa
Torsås, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

54+10 m²

3 rum

1 634 m²

Slutpris 1 300 000 kr+8 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Gullabovägen 52, Gullabo, Torsås kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Gullabovägen 52

Villa
Gullabo, Torsås kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

90+15 m²

5 rum

7 720 m²

Slutpris 1 000 000 kr-16 %
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Jägarevägen 6b, Funkabo, Kalmar kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Jägarevägen 6b

Lägenhet
Funkabo, Kalmar kommun
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

91 m²

4 rum

6 500 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-7 %

17 033 kr/m²

Mäklarhuset Kalmar/Torsås
Mäklarhuset Kalmar/Torsås

Visar 26 - 42 av 42