Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2021

Mäklare Markus Bylund

Markus Bylund

Om mig

Härnösand är staden där jag vuxit upp och det är en ynnest att få uppleva alla fina lägen som vår vackra natur bidrar med. Jag började arbeta på Mäklarhuset 2013 och förmedlar bland annat villor, fritidshus och lägenheter. Mig finner du både i stan och ute på landet, jag säljer alla lägen. Det absolut roligaste i mitt arbete är återkommande kunder. Som person och fastighetsmäklare är jag noggrann, engagerad och framförallt intresserad av att hjälpa mina kunder.
Mäklarens försäljningar
Härnön, Härnösands kommun
Kommande

Norra Kyrkogatan 39

Lägenhet
Härnön, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
295 000 kr
33,5 m²
1 rum
vån 3/4
2 984 kr/mån
8 806 kr/m²
Balkong
Uteplats
Mäklarhuset Härnösand
Mäklarhuset Härnösand
3 rum fritidshus på Solum Tegelbruksvägen 144 Solum, Härnösands kommun - bild 1
3 rum fritidshus på Solum Tegelbruksvägen 144 Solum, Härnösands kommun - bild 2
3 rum fritidshus på Solum Tegelbruksvägen 144 Solum, Härnösands kommun - bild 3
3 rum fritidshus på Solum Tegelbruksvägen 144 Solum, Härnösands kommun - bild 4
3 rum fritidshus på Solum Tegelbruksvägen 144 Solum, Härnösands kommun - bild 5
Kommande

Solum Tegelbruksvägen 144

Fritidshus
Solum, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
2 900 000 kr
50 + 10 m²
3 rum
1 223 m² tomt

Välkomna till en vackert belägen fastighet i Solum, granne med havet och med enorm potential för er som söker fritidsboende eller på sikt året runt boende. Placeringen är mycket trivsam då den ger er ett lugnt, ljust och lättillgängligt läge, med både nyanlagd väg till tomten och en rejäl brygga (via servitut) för bad och båtliv Från centrala Härnösand är det knappt 10 minuters bilfärd vilket ger…

Premium
Uteplats
Mäklarhuset Härnösand
Mäklarhuset Härnösand
7 rum villa på Alvägen 21 Hälletorp, Härnösands kommun - bild 1
7 rum villa på Alvägen 21 Hälletorp, Härnösands kommun - bild 2
7 rum villa på Alvägen 21 Hälletorp, Härnösands kommun - bild 3
Kommande

Alvägen 21

Villa
Hälletorp, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
1 395 000 kr
165 m²
7 rum
904 m² tomt
Plus
Mäklarhuset Härnösand
Mäklarhuset Härnösand
Härnösand, Härnösands kommun
Kommande

Sälstensgränd 21

Villa
Härnösand, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
1 295 000 kr
128 + 19 m²
995 m² tomt
Mäklarhuset Härnösand
Mäklarhuset Härnösand
Bondsjöhöjden, Härnösands kommun
Kommande

Hemmansvägen 93

Radhus
Bondsjöhöjden, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
585 000 kr
110 + 25 m²
3 rum
192 m² tomt
Mäklarhuset Härnösand
Mäklarhuset Härnösand
3 rum lägenhet på Johan Nybergs Väg 12 Härnön, Härnösands kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Johan Nybergs Väg 12 Härnön, Härnösands kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Johan Nybergs Väg 12 Härnön, Härnösands kommun - bild 3
Kommande

Johan Nybergs Väg 12

Lägenhet
Härnön, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
395 000 kr
66 m²
3 rum
vån 3/3
6 233 kr/mån
5 985 kr/m²
Budgivning pågår

Tallvägen 3

Villa
Hälletorp, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
1 650 000 kr
130 + 50 m²
5 rum
1 143 m² tomt
Uteplats
Energieffektiv
Mäklarhuset Härnösand
Mäklarhuset Härnösand
Hemsön, Härnösands kommun
Kommande

Kojbacken 307

Villa
Hemsön, Härnösands kommun
Mäklarhuset Härnösand
795 000 kr
76 m²
3 rum
1 979 m² tomt
Uteplats
Mäklarhuset Härnösand
Mäklarhuset Härnösand

Visar alla 8