Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Mäklarcity Umeå
Mäklare Josefin Granström

Josefin Granström

Om mig

Josefin Granström jobbar som fastighetsmäklare i Umeå med omnejd. Hon är en motiverad, engagerad och aktiv mäklare som brinner för sitt jobb och gör alltid sitt yttersta för att alla parter ska känna sig nöjda och trygga i sin bostadsaffär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Kvarnvägen 11

Lägenhet
Väst på stan, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå

31 m²

1 rum

2 873 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-5 %

43 548 kr/m²

Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Häradshövdingegatan 15D, Öst på stan, Umeå kommun
  • Såld 2 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Häradshövdingegatan 15D

Lägenhet
Öst på stan, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå

123,5 m²

5 rum

8 312 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 950 000 kr±0 %

40 081 kr/m²

Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Umevägen 13A, Vännäs, Vännäs kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Umevägen 13A

Lägenhet
Vännäs, Vännäs kommun
Mäklarcity Umeå

63 m²

2 rum

4 433 kr/mån

Slutpris 545 000 kr-8 %

8 651 kr/m²

Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Törelvägen 24, Ersboda, Umeå kommun
  • Såld 17 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Törelvägen 24

Lägenhet
Ersboda, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå

106 m²

4 rum

8 984 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-14 %

11 321 kr/m²

Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Fredsgatan 1

Övrigt
Vännäs, Vännäs kommun
Mäklarcity Umeå

160+80 m²

6 rum

1 182 m²

Slutpris 1 860 000 kr+4 %
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Nybrogatan 16, Teg, Umeå kommun
  • Såld 2 okt. 2025
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Nybrogatan 16

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå

73 m²

2 rum

4 710 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-2 %

34 247 kr/m²

Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Vargvägen 177D, Mariedal, Umeå kommun
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Vargvägen 177D

Lägenhet
Mariedal, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå

84,5 m²

3 rum

5 033 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

25 976 kr/m²

Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Flottargatan 27, Teg/Söderslätt, Umeå kommun
  • Såld 10 sep. 2025
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Flottargatan 27

Villa
Teg/Söderslätt, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå

176+129 m²

7 rum

1 037 m²

Slutpris 6 750 000 kr-4 %
Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå
Kaptensvägen 15, Sävar, Umeå kommun
  • Såld 21 jul. 2025
profilfoto på mäklare
JosefinGranström

Kaptensvägen 15

Lägenhet
Sävar, Umeå kommun
Mäklarcity Umeå

78 m²

3 rum

6 563 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

24 359 kr/m²

Mäklarcity Umeå
Mäklarcity Umeå

Visar alla 9