Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Magnusson Mäkleri Täby AB
Mäklare Linda Tingvall

Linda Tingvall

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2026
profilfoto på mäklare
LindaTingvall

Radarvägen 9

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
Magnusson Mäkleri Täby AB

80,5 m²

3 rum

5 949 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr±0 %

32 919 kr/m²

Magnusson Mäkleri Täby AB
Magnusson Mäkleri Täby AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
LindaTingvall

Örnstigen 10

Lägenhet
Näsby Park, Täby kommun
Magnusson Mäkleri Täby AB

75,7 m²

3 rum

4 373 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 500 000 kr-3 %

46 235 kr/m²

Magnusson Mäkleri Täby AB
Magnusson Mäkleri Täby AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026
profilfoto på mäklare
LindaTingvall

Åkerbyvägen 352

Lägenhet
Täby centrum, Täby kommun
Magnusson Mäkleri Täby AB

83 m²

3 rum

4 520 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 400 000 kr+2 %

40 964 kr/m²

Magnusson Mäkleri Täby AB
Magnusson Mäkleri Täby AB

Visar alla 3