Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Lundin Fastighetsbyrå

Lundin Fastighetsbyrå

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Nordhemsgatan 10

Lägenhet
Linnéstaden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

50,5 m²

2 rum

3 669 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr-3 %

71 287 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 okt. 2025

Walter Bengtssons Gata 18

Lägenhet
Fixfabriken Majorna, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

80 m²

3 rum

5 683 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 450 000 kr-1 %

55 625 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Lindhultsgatan 21, Vidkärr, Göteborgs kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Lindhultsgatan 21

Villa
Vidkärr, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

145+50 m²

5 rum

1 325 m²

Slutpris 9 700 000 kr±0 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 okt. 2025

Barbro Hörbergs Gata 7

Lägenhet
Örgryte Torp, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

55 m²

2 rum

3 164 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr-6 %

71 818 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Krokslätts parkgata 27, Krokslätt, Mölndals kommun
  • Såld 4 okt. 2025

Krokslätts parkgata 27

Villa
Krokslätt, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

149+75 m²

7 rum

771 m²

Slutpris 7 000 000 kr-7 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Raketgatan 11, Norra Guldheden, Göteborgs kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Raketgatan 11

Lägenhet
Norra Guldheden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

62 m²

2,5 rum

4 936 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+8 %

53 226 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Övre Fogelbergsgatan 4, Vasastaden, Göteborgs kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Övre Fogelbergsgatan 4

Lägenhet
Vasastaden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

67,5 m²

2 rum

4 500 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 345 000 kr-1 %

64 370 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Andra Långgatan 32, Linnéstaden, Göteborgs kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Andra Långgatan 32

Lägenhet
Linnéstaden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

54 m²

2 rum

2 962 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr+3 %

62 037 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025

Karolinernas gata 2

Lägenhet
Hisings Backa Blå Staden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

79 m²

3 rum

5 989 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 170 000 kr-13 %

14 810 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Bildradiogatan 6

Lägenhet
Järnbrott, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

54,5 m²

2 rum

4 698 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-4 %

29 358 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Beryllgatan 61

Lägenhet
Tynnered, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

67,5 m²

2 rum

4 833 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-9 %

31 852 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Klippan 1H

Lägenhet
Klippan, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

76 m²

3 rum

6 849 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr+3 %

47 368 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Madvägen 18

Villa
Styrsö, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

145+55 m²

7 rum

930 m²

Slutpris 4 675 000 kr-6 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Gyllenkrooksgatan 15

Lägenhet
Johanneberg, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

23 m²

1 rum

1 735 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 990 000 kr±0 %

86 522 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Bergsjösvängen 45

Radhus
Bergsjön, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

140 m²

6 rum

160 m²

Slutpris 2 625 000 kr-3 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Häradsgatan 30A, Mölndal Bosgården, Mölndals kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Häradsgatan 30A

Lägenhet
Mölndal Bosgården, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

56 m²

2 rum

3 910 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

34 821 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Viktor Rydbergsgatan 23

Lägenhet
Nedre Johanneberg, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

48 m²

1,5 rum

2 632 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr+7 %

78 125 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Stommavägen 24

Tomt
Gunnilse, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

1 727 m²

Slutpris 1 350 000 kr±0 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Lilla Kärralundsgatan 15C

Lägenhet
Örgryte Kärralund, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

51 m²

2 rum

3 325 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 830 000 kr-2 %

55 490 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Södra vägen 6A

Lägenhet
Lorensberg, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

151 m²

4 rum

7 068 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 350 000 kr-5 %

68 543 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Skalldalsbacken 1

Lägenhet
Hovås, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

57 m²

2 rum

3 889 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr-1 %

60 526 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Götaholmsgatan 21

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

44 m²

1,5 rum

4 394 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 775 000 kr±0 %

40 341 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Plåtmyntsgatan 29

Lägenhet
Högsbo, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

29 m²

1 rum

2 370 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

55 172 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Sveagatan 27, Linnéstaden, Göteborgs kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Sveagatan 27

Lägenhet
Linnéstaden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

107,7 m²

3 rum

7 319 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 950 000 kr-2 %

64 531 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Raketgatan 4, Norra Guldheden, Göteborgs kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Raketgatan 4

Lägenhet
Norra Guldheden, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

22 m²

1 rum

1 880 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

81 591 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå

Visar 226 - 250 av 417