Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Lundin Fastighetsbyrå
Mäklare Annie Mälarborn

Annie Mälarborn

Om mig

Söker du en engagerad mäklare med många års branscherfarenhet och juristbakgrund? Jag är sedan 2007 registrerad fastighetsmäklare specialiserad på försäljning av villor och bostadsrätter i Kungsbacka och Mölndal med omnejd. Med min erfarenhet och juridiska kompetens kan jag säkerställa en trygg och smidig affär för dig. Varmt välkommen att kontakta mig så hjälper jag gärna till med att planera och genomföra din fastighetsaffär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026

Trålvägen 12

Villa
Vallda Halla, Kungsbacka kommun
Lundin Fastighetsbyrå

124 m²

4 rum

1 612 m²

Slutpris 3 550 000 kr+9 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Kaveldunsvägen 5, Älvängen, Ale kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Kaveldunsvägen 5

Villa
Älvängen, Ale kommun
Lundin Fastighetsbyrå

95+95 m²

4 rum

1 152 m²

Slutpris 3 150 000 kr-6 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Lundegrens gata 19F, Kungsbacka Tingberget, Kungsbacka kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Lundegrens gata 19F

Radhus
Kungsbacka Tingberget, Kungsbacka kommun
Lundin Fastighetsbyrå

104+12 m²

4 rum

160 m²

Slutpris 3 500 000 kr-8 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Kalkstensvägen 54, Lindome  Valås, Mölndals kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Kalkstensvägen 54

Villa
Lindome Valås, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

143+4 m²

6 rum

457 m²

Slutpris 4 910 000 kr+12 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Kärnvedsgatan 63, Hills, Mölndals kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Kärnvedsgatan 63

Lägenhet
Hills, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

71 m²

3 rum

5 594 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-7 %

44 366 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Porfyrvägen 22, Kungsbacka Kolla Parkstad, Kungsbacka kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Porfyrvägen 22

Lägenhet
Kungsbacka Kolla Parkstad, Kungsbacka kommun
Lundin Fastighetsbyrå

67,5 m²

3 rum

5 379 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 990 000 kr-6 %

44 296 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Gnejsvägen 70, Kungsbacka Kolla Parkstad, Kungsbacka kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Gnejsvägen 70

Lägenhet
Kungsbacka Kolla Parkstad, Kungsbacka kommun
Lundin Fastighetsbyrå

44 m²

2 rum

3 778 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 375 000 kr-3 %

53 977 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 feb. 2026

Södra Nedanvägsgatan 20B

Lägenhet
Mölndal Åby, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

80 m²

3 rum

5 806 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 525 000 kr+1 %

31 563 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Krokslätts parkgata 51B, Krokslätt, Mölndals kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Krokslätts parkgata 51B

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

58 m²

2 rum

5 730 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 260 000 kr-2 %

38 966 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Görjelycksgatan 7, Mölndal Kvarnbyn, Mölndals kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Görjelycksgatan 7

Lägenhet
Mölndal Kvarnbyn, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

38 m²

1 rum

4 723 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

34 211 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Prilyckegatan 127, Hisings Kärra, Göteborgs kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Prilyckegatan 127

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

46,5 m²

1 rum

3 698 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 260 000 kr+5 %

27 097 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Bågskyttegatan 3D, Mölndal Jungfruplatsen, Mölndals kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Bågskyttegatan 3D

Lägenhet
Mölndal Jungfruplatsen, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

52 m²

2 rum

3 538 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

37 500 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jan. 2026

Almvägen 6B

Villa
Lindome Fagered, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

160+29 m²

6 rum

927 m²

Slutpris 6 500 000 kr±0 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Ridlärargatan 8C, Mölndal Åby, Mölndals kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Ridlärargatan 8C

Radhus
Mölndal Åby, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

94 m²

4 rum

226 m²

Slutpris 4 400 000 kr+6 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Krokslätts parkgata 27, Krokslätt, Mölndals kommun
  • Såld 4 okt. 2025

Krokslätts parkgata 27

Villa
Krokslätt, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

149+75 m²

7 rum

771 m²

Slutpris 7 000 000 kr-7 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Lunnavägen 21, Landvetter, Härryda kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Lunnavägen 21

Radhus
Landvetter, Härryda kommun
Lundin Fastighetsbyrå

105 m²

4 rum

226 m²

Slutpris 3 150 000 kr+5 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Häradsgatan 28A, Mölndal Bosgården, Mölndals kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Häradsgatan 28A

Lägenhet
Mölndal Bosgården, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

56 m²

2 rum

3 910 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 125 000 kr-3 %

37 946 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Krokslätts Parkgata 56A

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

38 m²

1 rum

3 217 kr/mån

Slutpris 1 670 000 kr-5 %

43 947 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Safjällsgatan 26

Villa
Mölndal Toltorpsdalen, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

152+125 m²

7 rum

1 080 m²

Slutpris 9 840 000 kr+11 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Växthusgatan 10, Mölndals Innerstad, Mölndals kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Växthusgatan 10

Lägenhet
Mölndals Innerstad, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

74,7 m²

3 rum

7 501 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr-3 %

44 846 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Ebbe Lieberathsgatan 16B, Almedal, Göteborgs kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Ebbe Lieberathsgatan 16B

Lägenhet
Almedal, Göteborgs kommun
Lundin Fastighetsbyrå

33 m²

1,5 rum

2 780 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 290 000 kr+2 %

69 394 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Sjögången 2

Villa
Särö, Kungsbacka kommun
Lundin Fastighetsbyrå

167+132 m²

8 rum

1 736 m²

Slutpris 7 500 000 kr-6 %
Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2025

Sörgårdsgatan 29

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
Lundin Fastighetsbyrå

80 m²

3 rum

6 099 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 850 000 kr+3 %

48 125 kr/m²

Lundin Fastighetsbyrå
Lundin Fastighetsbyrå

Visar alla 23