Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Lisenstedt Fastighetsförmedling

Lisenstedt Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Djupebäcksgatan 2 B

Lägenhet
Tingvalla, Trollhättans kommun

41 m²

1 rum

3 157 kr/mån

Slutpris 735 000 kr-2 %

17 927 kr/m²

Lisenstedt Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 nov. 2025

Holms torp 8

Fritidshus
Mellerud, Melleruds kommun

50+2 m²

1 rum

8 427 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 005 000 kr+1 %
Lisenstedt Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Raknebo Slätterna 367

Gård/Skog
Uddevalla, Uddevalla kommun

252+43 m²

7 rum

9 ha
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 400 000 kr-15 %
Lisenstedt Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Gökottevägen 14

Villa
Sandhem, Trollhättans kommun

120 m²

5 rum

295 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr+6 %
Lisenstedt Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Repslagaregatan 1 B

Lägenhet
Tingvalla, Trollhättans kommun

48,5 m²

2 rum

4 478 kr/mån

Slutpris 950 000 kr±0 %

19 588 kr/m²

Lisenstedt Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 maj. 2025

Västerlanda Östergård 131

Fritidshus
Västerlanda, Lilla Edets kommun

91 m²

4 rum

1 020 m²
  • Balkong

Slutpris 725 000 kr-12 %
Lisenstedt Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Albertsvägen 48

Villa
Strömslund, Trollhättans kommun

97,8+20,5 m²

4 rum

809 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 920 000 kr-3 %
Lisenstedt Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Österlånggatan 58A

Lägenhet
Centrum, Trollhättans kommun

110 m²

3 rum

9 370 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 345 000 kr-2 %

21 318 kr/m²

Lisenstedt Fastighetsförmedling

Visar alla 8