Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Ystad

LF Fastighetsförmedling Ystad

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum lägenhet på Björkebogatan 6D Tomelilla, Tomelilla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Björkebogatan 6D Tomelilla, Tomelilla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Björkebogatan 6D Tomelilla, Tomelilla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Björkebogatan 6D Tomelilla, Tomelilla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Björkebogatan 6D Tomelilla, Tomelilla kommun - bild 5

Björkebogatan 6D

Lägenhet
Tomelilla, Tomelilla kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
750 000 kr
79 m²
3 rum
vån 3/3
5 948 kr/mån
9 494 kr/m²

Välkommen till en härligt ljus och genomgående trerummare om hela 79 kvm med inglasad balkong i västerläge. Ett bekvämt boende med en smart planlösning som erbjuder rymliga rum och gott om förvaringsplats i klädkammare och garderober. Sovrummen är stora och i vardagsrummet finns generöst med plats till flera möblemang. Mängder av fint ljus och generösa ytor präglar hela bostaden med stora fönster…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Backa, Ystads kommun

Ardennergatan 40G

Lägenhet
Backa, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
1 750 000 kr
94 m²
3 rum
vån 2/2
4 941 kr/mån
18 617 kr/m²
Balkong
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Tomelilla, Tomelilla kommun
Mån 18 maj kl 16:30

Spårvägen 1

Villa
Tomelilla, Tomelilla kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
1 500 000 kr
130 + 67 m²
6 rum
564 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
5 rum villa på Strågången 3 Glemmingebro, Ystads kommun - bild 1
5 rum villa på Strågången 3 Glemmingebro, Ystads kommun - bild 2
5 rum villa på Strågången 3 Glemmingebro, Ystads kommun - bild 3
5 rum villa på Strågången 3 Glemmingebro, Ystads kommun - bild 4
5 rum villa på Strågången 3 Glemmingebro, Ystads kommun - bild 5

Strågången 3

Villa
Glemmingebro, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
2 395 000 kr
138 m²
5 rum
350 m² tomt

Glemmingebro är en levande by på underbara Österlen där bygemenskap och ett lantligt lugn präglar vardagen. Matbutiken är inte bara en viktig träffpunkt för de boende i byn, här erbjuds också paket- och apoteksservice m.m. Matställen finns i byn liksom förskolor till de minsta. Villorna på Strågången ligger på ett trafikfritt och barnvänligt läge med närhet till butik och kommunikationer i ett…

Premium
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Löderup, Ystads kommun

Stärkelsegatan 3A

Lägenhet
Löderup, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
750 000 kr
62,3 m²
2 rum
vån 1/1
3 347 kr/mån
12 039 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Ystad Centrum, Ystads kommun
Imorgon kl 09:30

Sankt Knuts torg 1 A

Lägenhet
Ystad Centrum, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
1 150 000 kr
30,5 m²
1 rum
vån 2/4
2 043 kr/mån
37 705 kr/m²
Hiss
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Ramsåsa, Tomelilla kommun
Mån 25 maj kl 17:30

Ramsåsa 1717

Villa
Ramsåsa, Tomelilla kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
2 200 000 kr
108 m²
4 rum
453 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
6 rum villa på Klangs väg 13 Ystad, Ystads kommun - bild 1
6 rum villa på Klangs väg 13 Ystad, Ystads kommun - bild 2
6 rum villa på Klangs väg 13 Ystad, Ystads kommun - bild 3
6 rum villa på Klangs väg 13 Ystad, Ystads kommun - bild 4
6 rum villa på Klangs väg 13 Ystad, Ystads kommun - bild 5
Mån 18 maj

Klangs väg 13

Villa
Ystad, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
1 595 000 kr
120 m²
6 rum
1 248 m² tomt

Välkommen till Klangs Väg 13! Här erbjuds en fantastisk möjlighet för dig som drömmer om att förvandla ett hus till ett personligt och unikt hem. Fastigheten har ett visst renoveringsbehov, men med rätt handlag och vision finns här en enorm potential att skapa något riktigt speciellt. Boarea är cirka 120kvm vilket skapar många möjligheter för fler typer av köpare. Huset omges av en vacker och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Ystad Centrum, Ystads kommun
Tis 26 maj kl 17:00

Oskarsgatan 5A

Lägenhet
Ystad Centrum, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
1 250 000 kr
42 m²
2 rum
vån 3/3
4 672 kr/mån
29 762 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
2 rum fritidshus på Rosengången 24 Östra Sommarstaden, Ystads kommun - bild 1
2 rum fritidshus på Rosengången 24 Östra Sommarstaden, Ystads kommun - bild 2
2 rum fritidshus på Rosengången 24 Östra Sommarstaden, Ystads kommun - bild 3
Imorgon kl 12:00

Rosengången 24

Fritidshus
Östra Sommarstaden, Ystads kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
550 000 kr
45 m²
2 rum
370 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Ullstorp, Tomelilla kommun
Lör 16 maj

Ullstorp 328

Villa
Ullstorp, Tomelilla kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
2 400 000 kr
129 + 30 m²
5 rum
752 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad
Skåne Tranås, Tomelilla kommun

Diligensvägen 3A

Villa
Skåne Tranås, Tomelilla kommun
LF Fastighetsförmedling Ystad
2 295 000 kr
140 + 26 m²
5 rum
692 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Ystad
LF Fastighetsförmedling Ystad

Visar 26 - 37 av 37