Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Mikael Fritzell

Mikael Fritzell

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Odengatan 13, Centrum, Vetlanda kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MikaelFritzell

Odengatan 13

Villa
Centrum, Vetlanda kommun
LF Fastighetsförmedling Vetlanda

225+10 m²

9 rum

1 372 m²

Slutpris 5 600 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
LF Fastighetsförmedling Vetlanda
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025
profilfoto på mäklare
MikaelFritzell

Gårdsvägen 50 lgh 1201

Lägenhet
Ekerum, Borgholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vetlanda

130 m²

4 rum

7 583 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 845 000 kr-2 %

52 654 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vetlanda
LF Fastighetsförmedling Vetlanda

Visar alla 2