Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Växjö

LF Fastighetsförmedling Växjö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Teleborg, Växjö kommun
Tis 26 maj kl 17:00

Välluddevägen 7B

Lägenhet
Teleborg, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 790 000 kr
71 m²
2 rum
vån 2/7
5 661 kr/mån
25 211 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Lenhovda, Växjö kommun

Asby Solhöjd 1

Villa
Lenhovda, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 350 000 kr
176 + 82 m²
6 rum
1 450 m² tomt
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Braås, Växjö kommun

Movägen 132

Villa
Braås, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 095 000 kr
142 m²
6 rum
742 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Sandsbro, Växjö kommun
Mån 18 maj kl 16:30

Åkervägen 13D

Lägenhet
Sandsbro, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
895 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 1/2
2 591 kr/mån
22 099 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Gemla, Växjö kommun

Gransholmsvägen 46

Villa
Gemla, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 095 000 kr
98 + 37 m²
4 rum
1 342 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Hov, Växjö kommun

Hovgårdsvägen 13

Villa
Hov, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
3 995 000 kr
187 + 111 m²
7 rum
799 m² tomt
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
6 rum villa på Sibbarp Andersholm 1 Torset, Sävsjö kommun - bild 1
6 rum villa på Sibbarp Andersholm 1 Torset, Sävsjö kommun - bild 2
6 rum villa på Sibbarp Andersholm 1 Torset, Sävsjö kommun - bild 3

Sibbarp Andersholm 1

Villa
Torset, Sävsjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
4 650 000 kr
153 m²
6 rum
3 767 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Hovmantorp, Lessebo kommun
Idag kl 16:00

Sparvvägen 2

Villa
Hovmantorp, Lessebo kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 150 000 kr
224 m²
7 rum
874 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
5 rum villa på Orrvägen 15 Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 1
5 rum villa på Orrvägen 15 Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 2
5 rum villa på Orrvägen 15 Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 3
Ons 27 maj kl 16:00

Orrvägen 15

Villa
Hovmantorp, Lessebo kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 875 000 kr
137 + 29 m²
5 rum
840 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Centrum, Växjö kommun

Liedbergsgatan 49B

Lägenhet
Centrum, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 595 000 kr
42 m²
1 rum
vån 1/3
1 151 kr/mån
37 976 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Lammhult, Växjö kommun
Tor 21 maj kl 16:00

Grevarydsgatan 14

Villa
Lammhult, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 390 000 kr
150 + 80 m²
6 rum
992 m² tomt
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 rum lägenhet på Glasbruksgatan 20A Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Glasbruksgatan 20A Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Glasbruksgatan 20A Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 3

Glasbruksgatan 20A

Lägenhet
Hovmantorp, Lessebo kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 195 000 kr
56,1 m²
2 rum
vån 1/2
4 488 kr/mån
21 301 kr/m²
Plus
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
3 rum lägenhet på Storgatan 82B Väster, Växjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Storgatan 82B Väster, Växjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Storgatan 82B Väster, Växjö kommun - bild 3

Storgatan 82B

Lägenhet
Väster, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 295 000 kr
84 m²
3 rum
vån 9/19
5 302 kr/mån
27 321 kr/m²
Plus
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
3 rum lägenhet på Alpgatan 19 Öster, Växjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Alpgatan 19 Öster, Växjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Alpgatan 19 Öster, Växjö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Alpgatan 19 Öster, Växjö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Alpgatan 19 Öster, Växjö kommun - bild 5

Alpgatan 19

Lägenhet
Öster, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 475 000 kr
70 m²
3 rum
vån 2/3
5 437 kr/mån
21 071 kr/m²

På högt och fint läge, nära både natur och citypuls finns denna trevliga 3:a på Öster! Renoverat kök från år 2019 och balkong i västerläge! I månadsavgiften ingår värme och vatten. Bostaden fördelas över ca 70 kvm och erbjuder en flexibel planlösning med möjlighet att göra om matrummet/allrummet till ett extra sovrum. Ljust och inbjudande vardagsrum med delvis öppen planlösning mot matrummet,…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Söder, Växjö kommun

Södra Järnvägsgatan 4S

Lägenhet
Söder, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 695 000 kr
47 m²
2 rum
vån 4/5
3 613 kr/mån
36 064 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Vikaholm, Växjö kommun

Vikaholmsallén 39E

Lägenhet
Vikaholm, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 245 000 kr
67 m²
2 rum
vån 2/4
5 239 kr/mån
18 582 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Norr, Växjö kommun

Österleden 54C

Lägenhet
Norr, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 570 000 kr
76 m²
2 rum
vån 2/3
4 545 kr/mån
20 658 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
3 rum lägenhet på Glasbruksgatan 14B Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Glasbruksgatan 14B Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Glasbruksgatan 14B Hovmantorp, Lessebo kommun - bild 3

Glasbruksgatan 14B

Lägenhet
Hovmantorp, Lessebo kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 395 000 kr
67,1 m²
3 rum
vån 1/2
5 368 kr/mån
20 790 kr/m²
Plus
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Väster, Växjö kommun

Wieselgrensgatan 5D

Lägenhet
Väster, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 500 000 kr
53 m²
2 rum
vån 5/5
2 400 kr/mån
47 170 kr/m²
Balkong
Hiss
Ägarlägenhet
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Ingelstad, Växjö kommun

Torsjö 7:20

Tomt
Ingelstad, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
950 000 kr
2 937 m²
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö

Visar 151 - 170 av 170