Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Kim Gromer

Kim Gromer

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
5 rum lägenhet på Gulli Petrinis väg 1A Vikaholm, Växjö kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Gulli Petrinis väg 1A Vikaholm, Växjö kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Gulli Petrinis väg 1A Vikaholm, Växjö kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Gulli Petrinis väg 1A Vikaholm, Växjö kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Gulli Petrinis väg 1A Vikaholm, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Gulli Petrinis väg 1A

Lägenhet
Vikaholm, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 700 000 kr
121,7 m²
5 rum
6 495 kr/mån
22 189 kr/m²

Välkomna till Gulli Petrinis Väg 1A och detta moderna bostadrättsradhus om ca 121,68 kvm! Här bor du med hörnläge och extra stort uppfart samt carport med ladd-stolpe i anslutning till bostaden. Hög standard och insynsskyddad uteplats samt trevlig trädgårdstäppa. Lugnt och barnvänligt läge, ett stenkast från naturen med härliga skogsstigar och Södra Bergundasjön. Fina bussförbindelse in till…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 rum lägenhet på Södra Järnvägsgatan 4L Söder, Växjö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Södra Järnvägsgatan 4L Söder, Växjö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Södra Järnvägsgatan 4L Söder, Växjö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Södra Järnvägsgatan 4L Söder, Växjö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Södra Järnvägsgatan 4L Söder, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Södra Järnvägsgatan 4L

Lägenhet
Söder, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 895 000 kr
59,1 m²
2 rum
vån 4/5
4 836 kr/mån
32 064 kr/m²

Välkomna till den här attraktiva bostaden i det lugna och trivsamma området vid Södra Station. Centralt belägen med närhet till stadskärnans puls och rika utbud av butiker och restauranger! Bostadsrätten om 59,1 kvm är ljus, luftig och inbjuder till socialt umgänge. Vardagsrummet har ett härligt ljusinsläpp och bjuder på flera möbleringsalternativ. Den generöst tilltagna balkongen på 12 kvm…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
4 rum lägenhet på Ekesåsvägen 1 Växjö, Växjö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ekesåsvägen 1 Växjö, Växjö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ekesåsvägen 1 Växjö, Växjö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ekesåsvägen 1 Växjö, Växjö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ekesåsvägen 1 Växjö, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Ekesåsvägen 1

Lägenhet
Växjö, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 350 000 kr
108 m²
4 rum
7 612 kr/mån
21 759 kr/m²

Välkomna till Ekesåsvägen 1 och denna moderna bostadsrättsvilla med hörnläge och extra stor trädgård! Här kan du förverkliga drömmen om ett idylliskt och barnvänligt läge med direkt närhet till naturen och Helgasjöns pärlor! Trevlig och välplanerad planlösning som fördelas över 108 kvm. På entréplanet finns de sociala ytorna med ett fullutrustat kök och ett trivsamt vardagsrum samt utgång till…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
3 rum lägenhet på Vikaholmsallén 45 Vikaholm, Växjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vikaholmsallén 45 Vikaholm, Växjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vikaholmsallén 45 Vikaholm, Växjö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vikaholmsallén 45 Vikaholm, Växjö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vikaholmsallén 45 Vikaholm, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Vikaholmsallén 45

Lägenhet
Vikaholm, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 650 000 kr
76 m²
3 rum
vån 3/4
5 874 kr/mån
21 711 kr/m²

Modernt, inflyttningsklart drömboende på Vikaholm! Högt och fritt läge samt inglasad balkong med eftermiddags-och kvällssol. Enbart två lägenheter i föreningen har inglasad balkong! Till lägenheten hör en p-plats som ingår i avgiften. Planlösning fördelas över ca 76 kvm och är öppen och tilltalande. Kök, matplats och vardagsrum förenas och skapar en härlig sällskapsyta vilket gör det lätt att…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
6 rum parhus på Friskhetsvägen 16 Östra Lugnet, Växjö kommun - bild 1
6 rum parhus på Friskhetsvägen 16 Östra Lugnet, Växjö kommun - bild 2
6 rum parhus på Friskhetsvägen 16 Östra Lugnet, Växjö kommun - bild 3
6 rum parhus på Friskhetsvägen 16 Östra Lugnet, Växjö kommun - bild 4
6 rum parhus på Friskhetsvägen 16 Östra Lugnet, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Friskhetsvägen 16

Radhus
Östra Lugnet, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
Pris på förfrågan
126 m²
6 rum
6 913 kr/mån

Nu finns tillfälle att förvärva ett trivsamt och välplanerat bostadsrättsparhus på Friskhetsvägen 16! Hög standard med fina design- och materialval, två härliga uteplatser samt en trevlig trädgårdstäppa. Lugnt och barnvänligt område, ett stenkast från naturen med härliga skogsstigar. Goda kommunikationer in till centrum. Trevlig och välplanerad planlösning som fördelas över 126 kvm. På…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 rum lägenhet på Drottninggatan 2B Söder, Växjö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Drottninggatan 2B Söder, Växjö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Drottninggatan 2B Söder, Växjö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Drottninggatan 2B Söder, Växjö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Drottninggatan 2B Söder, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Drottninggatan 2B

Lägenhet
Söder, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 950 000 kr
67,6 m²
2 rum
vån 3/9
5 338 kr/mån
28 846 kr/m²

På Drottninggatan 2B kan vi nu presentera en riktigt läcker 2:a på omtyckta Söder! Inglasad balkong som vetter åt både söder och norr. Hög standard och genomgående stilren och harmonisk interiör. Här bor du med lugnet på Söder och pulsen i city. Hiss finns och i månadsavgiften ingår värme. Bostaden fördelas över ca 67,5 kvm och bjuder på välplanerad och öppen planlösning. Kök och vardagsrum…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
Östra Lugnet, Växjö kommun
Kommande

Saturnusvägen 113

Lägenhet
Östra Lugnet, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 850 000 kr
86 m²
4 rum
5 708 kr/mån
33 140 kr/m²
Uteplats
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
4 rum lägenhet på Nygatan 14 Centrum, Växjö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Nygatan 14 Centrum, Växjö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Nygatan 14 Centrum, Växjö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Nygatan 14 Centrum, Växjö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Nygatan 14 Centrum, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Nygatan 14

Lägenhet
Centrum, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
2 395 000 kr
120 m²
4 rum
vån 1/4
7 835 kr/mån
19 958 kr/m²

På Nygatan 14 finns nu tillfälle att förvärva denna härliga bostad om 120 kvm. Optimalt centrumläge med direkt närhet till Storgatan, butiker, restauranger och torget! Bostaden ligger belägen en halv trappa upp vilket blir praktiskt och bekvämt samtidigt som läget blir insynsskyddat! I månadsavgiften ingår värme och vatten! Bostaden erbjuder fantastiska umgängesytor i ett stort och ljust…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
1,5 rum lägenhet på Anteliigatan 7C Väster, Växjö kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Anteliigatan 7C Väster, Växjö kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Anteliigatan 7C Väster, Växjö kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Anteliigatan 7C Väster, Växjö kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Anteliigatan 7C Väster, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Anteliigatan 7C

Lägenhet
Väster, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 425 000 kr
43 m²
1,5 rum
vån 3/3
3 754 kr/mån
33 140 kr/m²

Nu finns möjlighet att förvärva en högklassig bostadsrättslägenhet om 1,5 rok med en fransk balkong i västerläge på Anteliigatan 7C. Bostaden om 43 kvm kombinerar moderna design- och materialval med funktionella lösningar och ett härligt ljusinsläpp. Välplanerad och social planlösning där allrum och kök förenas på ett tilltalande sätt. Välutrustat HTH-kök med vit köksinredning och rostfria…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
3 rum lägenhet på Krusbärsvägen 34 Hovshaga, Växjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Krusbärsvägen 34 Hovshaga, Växjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Krusbärsvägen 34 Hovshaga, Växjö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Krusbärsvägen 34 Hovshaga, Växjö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Krusbärsvägen 34 Hovshaga, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Krusbärsvägen 34

Lägenhet
Hovshaga, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
1 850 000 kr
69,3 m²
3 rum
vån 2/2
4 121 kr/mån
26 696 kr/m²

Nu finns chansen att förvärva denna moderna och trevliga 3:a med gavelläge på Hovshaga! Stor balkong i härligt västerläge och med fin utsikt över föreningens gröna innergård. Insynsskyddat och privat läge på våning 2. Hiss finns! Parkeringsplats ingår i avgiften. Planlösningen fördelas över ca 69,3 kvm och bjuder på en öppen, ljus och tilltalande planlösning. Kök, matplats och vardagsrum…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö
6 rum villa på Rondellvägen 1 Hovshaga, Växjö kommun - bild 1
6 rum villa på Rondellvägen 1 Hovshaga, Växjö kommun - bild 2
6 rum villa på Rondellvägen 1 Hovshaga, Växjö kommun - bild 3
Kommande

Rondellvägen 1

Villa
Hovshaga, Växjö kommun
LF Fastighetsförmedling Växjö
4 975 000 kr
184 m²
6 rum
826 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Växjö
LF Fastighetsförmedling Växjö

Visar alla 11