- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Vasastan
- Tony GH Lundberg
Om mig
En person som brinner för försäljning och ser till att alla parter är extremt nöjda och glada efter avslutad affär.
Med över 25 år erfarenhet av försäljning varav 13 år inom mäklarbranschen som både ledare och mäklare har jag skaffat mig kunskaper som är nödvändiga för att kunna bemöta alla sorters olika marknader och kunder.
Men jag är främst känd för hur smidigt och smärtfritt mina affärer går.
80% v mina kunder är återkommande kunder!
För mig är detta en livstil och inte bara ett jobb. :)
Mäklarens försäljningar
Sveavägen 134
Vasastan - Odenplan, Stockholms kommun
7 195 000 kr
61,7 m²
3 rum
vån 5/6
3 769 kr/mån
116 613 kr/m²
Välkommen till denna charmiga och välplanerade tvåa (OBS! Bostaden är en tvåa enligt lägenhetsutdraget, men de flesta har byggt om till en trea) om 61,7 kvm som kan bli den perfekta trean. Det finns videoklipp på en sådan från en annan bostad i fastigheten. Högt belägen på våning 5. Hemmet omges av stora fönsterpartier från två väderstreck som ger rikligt ljusinsläpp under hela dagen och skapar…
Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Vasastan
Visar alla 1