Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Sinan Saffar

Sinan Saffar

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Gulddragargränd 50

Lägenhet
Grimsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

69 m²

3 rum

6 967 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

28 986 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Multrågatan 11, Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Multrågatan 11

Lägenhet
Råcksta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

54 m²

2 rum

4 739 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+5 %

42 593 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Abiskovägen 12, Vällingby, Stockholms kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Abiskovägen 12

Lägenhet
Vällingby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

58 m²

2 rum

3 746 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 875 000 kr-1 %

32 328 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Hundlokegränd 24, Hässelby, Stockholms kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Hundlokegränd 24

Lägenhet
Hässelby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

44 m²

2 rum

4 125 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-4 %

39 773 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Bennebolsgatan 16, Solhem, Stockholms kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Bennebolsgatan 16

Lägenhet
Solhem, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

52,5 m²

2 rum

4 881 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr+2 %

42 857 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Jämtlandsgatan  152, Vällingby, Stockholms kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Jämtlandsgatan 152

Lägenhet
Vällingby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

78 m²

3 rum

6 215 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-9 %

30 128 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Kirunagatan 32, Vällingby, Stockholms kommun
  • Såld 26 dec. 2025

Kirunagatan 32

Lägenhet
Vällingby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

56 m²

2 rum

3 454 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

36 607 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Salagatan  21, Solhem, Stockholms kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Salagatan 21

Lägenhet
Solhem, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

97,5 m²

4 rum

8 154 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr-2 %

29 231 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2025

Östersundsgatan 6

Lägenhet
Råcksta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

46 m²

2 rum

3 503 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

43 478 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Gulddragargränd 50, Grimsta, Stockholms kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Gulddragargränd 50

Lägenhet
Grimsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

69 m²

3 rum

6 967 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

27 536 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Råcksta gårdsväg 21, Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Råcksta gårdsväg 21

Lägenhet
Råcksta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

75 m²

3 rum

4 499 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+2 %

42 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Multrågatan 23, Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Multrågatan 23

Lägenhet
Råcksta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

87,8 m²

4 rum

7 218 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 230 000 kr+2 %

25 399 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SinanSaffar

Trossvägen 32B

Lägenhet
Resarö, Vaxholms kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

56,5 m²

2 rum

4 224 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 145 000 kr-2 %

37 965 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SinanSaffar

Fårtickevägen 17

Villa
Skånsta, Österåkers kommun
LF Fastighetsförmedling Österåker

119+35 m²

5 rum

522 m²

Slutpris 3 705 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Österåker
LF Fastighetsförmedling Österåker

Visar alla 14