Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Linda Olin

Linda Olin

Om mig

Engagerad fastighetsmäklare verksam i Vällingby, Spånga och Hässelby. Jag kommer från Norge men bor sedan 2009 på Vällingbyhöjden och kan tala mycket varmt för våra tre områden. Har arbetat som mäklare sedan 2007 och arbetar nu på Länsförsäkringar Fastighetsförmedling. Vårt varumärke är mycket starkt och vi får höga omdömen av våra kunder, såväl köpare, säljare som spekulanter. Hög kvalité, personligt och uppriktigt engagemang samt modern teknik är mina framgångsfaktorer.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Lyckselevägen 194

Radhus
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

83+50 m²

5 rum

422 m²

Slutpris 6 100 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Vällingbyvägen 90

Radhus
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

98,5 m²

4 rum

7 500 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 450 000 kr±0 %

55 330 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Carl Barks väg 20

Radhus
Bromsten, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

116+20 m²

4 rum

383 m²

Slutpris 5 760 000 kr+8 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Emundskroken 37

Lägenhet
Sundby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

64,3 m²

3 rum

4 355 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 825 000 kr-2 %

43 935 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Johannelundsvägen 43

Lägenhet
Sundby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

85 m²

4 rum

6 322 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 795 000 kr±0 %

44 647 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 mar. 2026

Vinsta Skolgränd 2

Villa
Nälsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

184+105 m²

7 rum

870 m²

Slutpris 8 875 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 feb. 2026

Markvägen 55

Villa
Nälsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

135+43 m²

5 rum

518 m²

Slutpris 5 250 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026

Vinstavägen 21

Villa
Solhem, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

200+38 m²

6 rum

801 m²

Slutpris 8 925 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026

Kråkbärsgränd 5

Villa
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

134 m²

4 rum

718 m²

Slutpris 4 800 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026

Emundskroken 55

Lägenhet
Spånga, Sundby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

64 m²

4 rum

4 355 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 795 000 kr±0 %

59 297 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026

Abiskovägen 6

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

76 m²

4 rum

4 788 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

41 447 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025

Mörsilsgatan 14

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

41 m²

1 rum

3 513 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

43 780 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Utgårdsvägen 55

Villa
Solhem, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

166 m²

5 rum

1 031 m²

Slutpris 8 410 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 nov. 2025

Gränsvägen 302

Radhus
Solhem, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

106 m²

5 rum

179 m²

Slutpris 4 650 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Björnskogsgränd 145

Radhus
Kälvesta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

127 m²

5 rum

202 m²

Slutpris 4 120 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 sep. 2025

Gamla Bromstensvägen 125 C

Lägenhet
Sundby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

97 m²

4 rum

5 222 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 300 000 kr-1 %

44 330 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Markvägen 43

Villa
Nälsta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

140+100 m²

7 rum

710 m²

Slutpris 7 600 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2025

Utgårdsvägen 12

Villa
Solhem, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

156+50 m²

6 rum

1 118 m²

Slutpris 10 350 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Tumultgränd 70

Radhus
Kälvesta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

114 m²

4 rum

234 m²

Slutpris 4 500 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Ångermannagatan 164

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

58,5 m²

2 rum

4 625 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr+23 %

41 880 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Bågskyttsgränd 8

Villa
Flysta, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

87+71 m²

6 rum

1 068 m²

Slutpris 5 900 000 kr-1 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jul. 2025

Emundskroken 65

Radhus
Sundby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

107 m²

5 rum

6 384 kr/mån

Slutpris 4 875 000 kr-2 %

45 561 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Strömsundsgatan 32

Radhus
Råcksta-Vällingby, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

128 m²

6 rum

5 527 kr/mån

Slutpris 6 660 000 kr+3 %

52 031 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Lyckselevägen 188

Radhus
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

77+57 m²

6 rum

239 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Carl Barks väg 20

Radhus
Bromsten, Stockholms kommun
LF Fastighetsförmedling Vällingby

116+20 m²

4 rum

383 m²

Slutpris 5 195 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Vällingby
LF Fastighetsförmedling Vällingby

Visar 1 - 25 av 28