Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Hugo Neumann

Hugo Neumann

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Mullbärsstigen 41, Ekhammar, Upplands-Bro kommun
  • Såld 23 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HugoNeumann

Mullbärsstigen 41

Lägenhet
Ekhammar, Upplands-Bro kommun
LF Fastighetsförmedling Upplands-Bro

98 m²

4 rum

7 059 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

21 939 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Upplands-Bro
LF Fastighetsförmedling Upplands-Bro
Lantmätarvägen 21, Gamla Bro, Upplands-Bro kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
HugoNeumann

Lantmätarvägen 21

Lägenhet
Gamla Bro, Upplands-Bro kommun
LF Fastighetsförmedling Upplands-Bro

59,7 m²

2 rum

3 108 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

26 801 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Upplands-Bro
LF Fastighetsförmedling Upplands-Bro

Visar alla 2