Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Ida Erixon

Ida Erixon

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
5 rum radhus på Enbärsvägen 3H Böleäng, Umeå kommun - bild 1
5 rum radhus på Enbärsvägen 3H Böleäng, Umeå kommun - bild 2
5 rum radhus på Enbärsvägen 3H Böleäng, Umeå kommun - bild 3
5 rum radhus på Enbärsvägen 3H Böleäng, Umeå kommun - bild 4
5 rum radhus på Enbärsvägen 3H Böleäng, Umeå kommun - bild 5
Kommande

Enbärsvägen 3H

Radhus
Böleäng, Umeå kommun
LF Fastighetsförmedling Umeå
3 195 000 kr
129 m²
5 rum
vån 1/2
8 889 kr/mån
24 767 kr/m²

Välkomna till detta fina bostadsrättsradhus fördelat på två plan med en stor och härlig uteplats i västerläge. En väldisponerad 5:a om 129 kvm på omtyckta och barnvänliga Böleäng. Här erbjuds en genomtänkt och modern planlösning, högkvalitativa materialval samt carport med laddstolpe för elbil. Här stiger ni in i ett ljust och hemtrevligt hem med bra planlösning och väl tilltagna rum. Nedre…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Umeå
LF Fastighetsförmedling Umeå

Visar alla 1