Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Tim Axelsson

Tim Axelsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Östbergsvägen 5, Östberget, Uddevalla kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Östbergsvägen 5

Lägenhet
Östberget, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

79 m²

3 rum

4 276 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-8 %

26 582 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Sira Olafs gata 31, Herrestad, Uddevalla kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Sira Olafs gata 31

Villa
Herrestad, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

137+16 m²

6 rum

403 m²

Slutpris 3 200 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Saltkällan 64, Munkedal, Munkedals kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Saltkällan 64

Villa
Munkedal, Munkedals kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

114+52 m²

5 rum

3 510 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Hultås Trollevik 241, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Hultås Trollevik 241

Fritidshus
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

151 m²

6 rum

3 153 m²

Slutpris 10 000 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Fritjof Nansens Väg 9, Sommarhemmet, Uddevalla kommun
  • Såld 24 jan. 2026

Fritjof Nansens Väg 9

Lägenhet
Sommarhemmet, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

54 m²

2 rum

4 399 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 935 000 kr-6 %

17 315 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Motettvägen 4, Hovhult, Uddevalla kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Motettvägen 4

Lägenhet
Hovhult, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

64,5 m²

2 rum

5 077 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr±0 %

8 527 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Studievägen 3, Söder, Uddevalla kommun
  • Såld 31 dec. 2025

Studievägen 3

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

83,5 m²

3 rum

5 754 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr-7 %

32 934 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Södertullsgatan 2, Söder, Uddevalla kommun
  • Såld 30 dec. 2025

Södertullsgatan 2

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

93,5 m²

4 rum

4 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

21 390 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Ed Dalen 4, Stigen, Färgelanda kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Ed Dalen 4

Villa
Stigen, Färgelanda kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

50+30 m²

5 rum

1 290 m²

Slutpris 595 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Österled 1A, Äsperöd, Uddevalla kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Österled 1A

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

28 m²

1 rum

2 372 kr/mån

Slutpris 375 000 kr-17 %

13 393 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Simhoppsvägen 67, Misteröd, Uddevalla kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Simhoppsvägen 67

Lägenhet
Misteröd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

80,5 m²

3 rum

6 297 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

22 981 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Fritjof Nansens Väg 10, Sommarhemmet, Uddevalla kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Fritjof Nansens Väg 10

Lägenhet
Sommarhemmet, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

54 m²

2 rum

4 688 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr±0 %

12 037 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Talmansvägen 25C, Kissleberg, Uddevalla kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Talmansvägen 25C

Villa
Kissleberg, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

87+32 m²

3 rum

800 m²

Slutpris 4 850 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Måltemyrsvägen 1B, Äsperöd, Uddevalla kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Måltemyrsvägen 1B

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

56 m²

2 rum

3 835 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr-6 %

15 982 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Måltemyrsvägen 3C, Äsperöd, Uddevalla kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Måltemyrsvägen 3C

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

73 m²

3 rum

4 673 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

16 438 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Österled 17b, Äsperöd, Uddevalla kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Österled 17b

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

93,5 m²

4 rum

6 318 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 570 000 kr-2 %

16 791 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Bjällane 504, Eriksberg, Uddevalla kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Bjällane 504

Fritidshus
Eriksberg, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

49+49 m²

4 rum

2 070 m²

Slutpris 6 150 000 kr+23 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Niklas väg 5, Ammenäs, Uddevalla kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Niklas väg 5

Fritidshus
Ammenäs, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

99+99 m²

6 rum

1 313 m²

Slutpris 2 250 000 kr+29 %
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla
Kämpegatan 45, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Kämpegatan 45

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

79,5 m²

3 rum

5 103 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

25 786 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Uddevalla
LF Fastighetsförmedling Uddevalla

Visar alla 19