Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

LF Fastighetsförmedling Trollhättan

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Torparegatan  28, Kronogården, Trollhättans kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Torparegatan 28

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

67 m²

2 rum

5 172 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 295 000 kr-34 %

4 403 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Galoppvägen 14, Velanda, Trollhättans kommun
  • Såld 11 dec. 2025

Galoppvägen 14

Villa
Velanda, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

138+13 m²

6 rum

1 098 m²

Slutpris 4 575 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Kaflegatan 7C, Götalunden, Trollhättans kommun
  • Såld 9 dec. 2025

Kaflegatan 7C

Lägenhet
Götalunden, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

69,5 m²

3 rum

5 384 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

23 022 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Åsaka Smedjebacken  , Åsaka, Trollhättans kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Åsaka Smedjebacken

Villa
Åsaka, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

98 m²

3 rum

4 800 m²

Slutpris 1 100 000 kr+38 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Rämjevägen 6, Sjuntorp, Trollhättans kommun
  • Såld 22 nov. 2025

Rämjevägen 6

Villa
Sjuntorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

116+60 m²

4 rum

3 017 m²

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Älgvägen 1, Sjuntorp, Trollhättans kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Älgvägen 1

Villa
Sjuntorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

184+60 m²

5 rum

2 203 m²

Slutpris 3 200 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Bergkullevägen 283, Sylte, Trollhättans kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Bergkullevägen 283

Lägenhet
Sylte, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

65,5 m²

2 rum

4 598 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 435 000 kr-3 %

6 641 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Bangårdsgatan 3A, Tingvalla, Trollhättans kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Bangårdsgatan 3A

Lägenhet
Tingvalla, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

49,6 m²

2 rum

4 819 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 890 000 kr-11 %

17 944 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025

Bryggumsgatan 38

Radhus
Sandhem, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

92 m²

4 rum

197 m²

Slutpris 2 050 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Kalltorps by 4

Villa
Sjuntorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

89 m²

5 rum

2 452 m²

Slutpris 1 695 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Tunhemsvägen 112B, Halvorstorp, Trollhättans kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Tunhemsvägen 112B

Villa
Halvorstorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

179+19 m²

6 rum

1 548 m²

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Rosenvägen 3, Sjuntorp, Trollhättans kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Rosenvägen 3

Villa
Sjuntorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

136+67 m²

5 rum

1 533 m²

Slutpris 2 105 000 kr+6 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025

Karlstorpsvägen 108

Lägenhet
Karlstorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

72 m²

3 rum

3 900 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 895 000 kr±0 %

12 431 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Stridsbergsgatan 6C

Lägenhet
Tingvalla, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

42,5 m²

2 rum

2 340 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 960 000 kr-4 %

22 588 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Råbockevägen 10 D, Sjuntorp, Trollhättans kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Råbockevägen 10 D

Lägenhet
Sjuntorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

121 m²

4 rum

6 574 kr/mån

Slutpris 2 750 000 kr-2 %

22 727 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Bergkullevägen 285, Sylte, Trollhättans kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Bergkullevägen 285

Lägenhet
Sylte, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

65,5 m²

2 rum

4 468 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 410 000 kr-2 %

6 260 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Lantmannavägen 64, Kronogården, Trollhättans kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Lantmannavägen 64

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

44 m²

1 rum

3 849 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 265 000 kr-5 %

6 023 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025

Bergkullevägen 149

Lägenhet
Sylte, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

76,5 m²

3 rum

6 388 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr+1 %

9 150 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Nygatan 8 A

Lägenhet
Centrum, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

99 m²

4 rum

7 838 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

31 313 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Kroppedammsgatan 9, Torsred, Trollhättans kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Kroppedammsgatan 9

Villa
Torsred, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

135+40 m²

5 rum

1 163 m²

Slutpris 3 550 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Strömslundsgatan 69, Strömslund, Trollhättans kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Strömslundsgatan 69

Radhus
Strömslund, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

115 m²

5 rum

7 497 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-4 %

23 043 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Danska Vägen 28E

Lägenhet
Sjuntorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

80 m²

3 rum

5 040 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr+20 %

18 750 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Kirtenvägen 17

Villa
Strömslund, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

97+64 m²

5 rum

605 m²

Slutpris 2 600 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Halvors väg 159, Halvorstorp, Trollhättans kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Halvors väg 159

Lägenhet
Halvorstorp, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

47 m²

1,5 rum

3 026 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr±0 %

19 043 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Klintvägen 5b

Lägenhet
Hjortmossen, Trollhättans kommun
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

53,5 m²

2 rum

2 714 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

20 467 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Trollhättan
LF Fastighetsförmedling Trollhättan

Visar 26 - 50 av 63