Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Torsby

LF Fastighetsförmedling Torsby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Torsby Centrum, Torsby kommun
Tor 21 maj kl 17:00

Berggårdsvägen 28

Villa
Torsby Centrum, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
1 695 000 kr
144 + 38 m²
6 rum
1 344 m² tomt
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
Torsby Centrum, Torsby kommun
Fre 22 maj kl 16:00

Åkervägen 9

Villa
Torsby Centrum, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
1 995 000 kr
150 + 32 m²
6 rum
889 m² tomt
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
1 rum lägenhet på Tingshusgatan 15A Torsby Centrum, Torsby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Tingshusgatan 15A Torsby Centrum, Torsby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Tingshusgatan 15A Torsby Centrum, Torsby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Tingshusgatan 15A Torsby Centrum, Torsby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Tingshusgatan 15A Torsby Centrum, Torsby kommun - bild 5
Budgivning pågår

Tingshusgatan 15A

Lägenhet
Torsby Centrum, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
395 000 kr
27,5 + 6 m²
1 rum
vån 3/3
1 929 kr/mån
14 364 kr/m²

Välkommen till Tingshusgatan 15A – en trivsam etta belägen högst upp i huset med utsikt över både Torsby centrum och sjön Fryken! Denna ljusa etta erbjuder 27,5 välplanerade kvadratmeter och passar dig som söker ett centralt och bekvämt boende med närhet till allt du kan tänkas behöva – perfekt som studentbostad eller smidig övernattningslägenhet. Lägenheten inrymmer en välkomnande hall med…

Premium
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
8 rum gård med jordbruk på Bada 42 Bada, Torsby kommun - bild 1
8 rum gård med jordbruk på Bada 42 Bada, Torsby kommun - bild 2
8 rum gård med jordbruk på Bada 42 Bada, Torsby kommun - bild 3
8 rum gård med jordbruk på Bada 42 Bada, Torsby kommun - bild 4
8 rum gård med jordbruk på Bada 42 Bada, Torsby kommun - bild 5

Bada 42

Gård/Skog
Bada, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
4 950 000 kr
242 m²
8 rum
21 ha tomt

Nu har du chansen att förvärva en vackert belägen gård i Bada – ett livsstilsboende med det bästa av två världar: modernt vackert boende och naturnära omgivningar. Fastigheten omfattar 20,95 hektar fördelat på skog, åker och betesmark, vilket ger många möjligheter – oavsett om du drömmer om egen verksamhet, djurhållning eller bara vill leva nära naturen. Det charmiga huset, byggt 2021, är en…

Premium
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
6 rum vinterbonat fritidshus på Aspen 12 Branäs, Torsby kommun - bild 1
6 rum vinterbonat fritidshus på Aspen 12 Branäs, Torsby kommun - bild 2
6 rum vinterbonat fritidshus på Aspen 12 Branäs, Torsby kommun - bild 3
6 rum vinterbonat fritidshus på Aspen 12 Branäs, Torsby kommun - bild 4
6 rum vinterbonat fritidshus på Aspen 12 Branäs, Torsby kommun - bild 5

Aspen 12

Fritidshus
Branäs, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
4 995 000 kr
120 m²
6 rum
560 m² tomt

Drömmen för skidälskaren! Denna trevliga skidstuga erbjuder ett bekvämt boende med sitt perfekta läge invid Björnbacken. Njut av både dag- och kvällsåkning precis utanför dörren. Altan i vinkel i ett soligt läge som vetter mot söder och väster. Här kan man njuta av vårsolen eller i badtunnan efter en kylig dag i backen. Med 120 kvm välplanerad yta fördelad på fem sovrum och 12 sängplatser, är…

Premium
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
5 rum villa på Orren 11B Branäs, Torsby kommun - bild 1
5 rum villa på Orren 11B Branäs, Torsby kommun - bild 2
5 rum villa på Orren 11B Branäs, Torsby kommun - bild 3
5 rum villa på Orren 11B Branäs, Torsby kommun - bild 4
5 rum villa på Orren 11B Branäs, Torsby kommun - bild 5

Orren 11B

Villa
Branäs, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
3 450 000 kr
75 + 15 m²
5 rum
401 m² tomt

Välkommen till Branäs och området Orren - en plats för alla skidälskare! Denna trevliga stuga erbjuder ett bekvämt och praktiskt boende med närhet till skidbacken. Här njuter du av fin skidåkning och vacker utsikt över anläggningen. Altan i vinkel i ett soligt läge som vetter mot söder och väster. Med 75 kvm välplanerad yta fördelat över 5 rum, varav 4 sovrum erbjuder denna stuga utrymme för…

Premium
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
3 rum lägenhet på Mattestorp 236 Branäs, Torsby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Mattestorp 236 Branäs, Torsby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Mattestorp 236 Branäs, Torsby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Mattestorp 236 Branäs, Torsby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Mattestorp 236 Branäs, Torsby kommun - bild 5

Mattestorp 236

Lägenhet
Branäs, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
1 895 000 kr
58 m²
3 rum
vån 2/2
1 500 kr/mån
32 672 kr/m²

Välkommen till Mattestorp och denna moderna ägarlägenhet i Longhouse - stilren lägenhet där inredningen ger en härlig känsla av "skidstuga". Här bor du bekvämt med endast 25 meter till pist och lift. Välplanerad lägenhet med öppen planlösning mellan kök och allrum, med stora fönsterpartier som bjuder på en vacker utsikt över Klarälven. Perfekt fritidsboende för både vinter och sommar, under…

Premium
Hiss
Ägarlägenhet
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
3 rum gård med jordbruk på Nottjärnsvägen 18 Torsby, Torsby kommun - bild 1
3 rum gård med jordbruk på Nottjärnsvägen 18 Torsby, Torsby kommun - bild 2
3 rum gård med jordbruk på Nottjärnsvägen 18 Torsby, Torsby kommun - bild 3
3 rum gård med jordbruk på Nottjärnsvägen 18 Torsby, Torsby kommun - bild 4
3 rum gård med jordbruk på Nottjärnsvägen 18 Torsby, Torsby kommun - bild 5
Budgivning pågår

Nottjärnsvägen 18

Gård/Skog
Torsby, Torsby kommun
LF Fastighetsförmedling Torsby
4 500 000 kr
48 m²
3 rum
8 ha tomt

Välkommen till en unik möjlighet för dig som söker frihet, natur och många möjligheter! Fastigheten "Näs" erbjuder ca 8 hektar mark med en härlig mix av trädgårdstomt, ängsmark och skog – perfekt för dig som vill leva nära naturen och samtidigt ha gott om utrymme för egna projekt. Här får du egen udde och strandtomt, vilket skapar en fantastisk miljö för avkoppling, bad och båtliv. På…

Premium
LF Fastighetsförmedling Torsby
LF Fastighetsförmedling Torsby
Torsby Centrum, Torsby kommun
Budgivning pågår