Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Sandra Tibring

Sandra Tibring

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Villbo 306, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Villbo 306

Villa
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

115+80 m²

5 rum

4 211 m²

Slutpris 1 700 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Slåttervägen 12, Gårdskär, Älvkarleby kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Slåttervägen 12

Villa
Gårdskär, Älvkarleby kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

118 m²

3 rum

7 447 m²

Slutpris 2 700 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Ingstarbo 130, Lövstabruk, Tierps kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Ingstarbo 130

Fritidshus
Lövstabruk, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

96 m²

4 rum

1 602 m²

Slutpris 425 000 kr-15 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Krans väg 19, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Krans väg 19

Lägenhet
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

75 m²

3 rum

4 455 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 380 000 kr±0 %

18 400 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Ostronvägen 26B, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Ostronvägen 26B

Radhus
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

94 m²

3 rum

5 194 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr±0 %

9 043 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Tegelsmoravägen 28, Örbyhus, Tierps kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Tegelsmoravägen 28

Villa
Örbyhus, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

113 m²

4 rum

2 182 m²

Slutpris 1 700 000 kr-15 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Sätra 255, Lantligt Marma/Västland, Tierps kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Sätra 255

Villa
Lantligt Marma/Västland, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

185+33 m²

6 rum

2 114 m²

Slutpris 1 400 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Liljevägen 5, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Liljevägen 5

Villa
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

83+118 m²

4 rum

793 m²

Slutpris 1 400 000 kr-15 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Degerbo 109, Månkarbo, Tierps kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Degerbo 109

Villa
Månkarbo, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

200+10 m²

5 rum

1,9 ha

Slutpris 2 700 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Bergsgatan 2B, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Bergsgatan 2B

Lägenhet
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

68 m²

2 rum

6 692 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr+3 %

12 868 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Järnvägsesplanaden 5D, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Järnvägsesplanaden 5D

Lägenhet
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

80 m²

3 rum

5 706 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 425 000 kr-3 %

17 813 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Mittgränd 2

Villa
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

130+123 m²

6 rum

860 m²

Slutpris 3 150 000 kr+9 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Åkervägen 40, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Åkervägen 40

Lägenhet
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

95 m²

4 rum

5 339 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

17 895 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Gävlevägen 21

Villa
Söderfors, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

143 m²

4 rum

1 748 m²

Slutpris 1 750 000 kr-7 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Sandvretsvägen 2, Gårdskär, Älvkarleby kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Sandvretsvägen 2

Villa
Gårdskär, Älvkarleby kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

106+73 m²

5 rum

1 098 m²

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Edsätra 305, Hållnäs, Tierps kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Edsätra 305

Fritidshus
Hållnäs, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

104 m²

4 rum

10 330 m²

Slutpris 2 810 000 kr+22 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Bernhards väg 6

Villa
Månkarbo, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

108+12 m²

4 rum

2 593 m²

Slutpris 2 115 000 kr+18 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Gävlevägen 36, Tierp, Tierps kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Gävlevägen 36

Villa
Tierp, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

141+67 m²

5 rum

1 288 m²

Slutpris 2 250 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Sund 297, Skärplinge, Tierps kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Sund 297

Villa
Skärplinge, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

85 m²

2,5 rum

766 m²

Slutpris 2 300 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp
Bagarvägen 7, Månkarbo, Tierps kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Bagarvägen 7

Villa
Månkarbo, Tierps kommun
LF Fastighetsförmedling Tierp

76+76 m²

3 rum

1 745 m²

Slutpris 2 500 000 kr+39 %
LF Fastighetsförmedling Tierp
LF Fastighetsförmedling Tierp

Visar alla 20