Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Emil Dufva

Emil Dufva

Om mig

Jag är en driven och kundfokuserad fastighetsmäklare med ett starkt engagemang för att hjälpa mina kunder hitta rätt boende och få bästa möjliga resultat i sina bostadsaffärer. Jag strävar alltid efter att hitta den bästa lösningen för mina kunder och arbetar noggrant för att säkerställa en smidig och framgångsrik affär. Mitt mål är att alltid överträffa mina kundernas förväntningar!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hångsdala Hovmansgården, Hångsdala, Tidaholms kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Hångsdala Hovmansgården

Villa
Hångsdala, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

146+80 m²

5 rum

6 490 m²

Slutpris 1 875 000 kr+7 %
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Hjälmgatan 2, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Hjälmgatan 2

Lägenhet
Tidaholm, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

96 m²

4 rum

6 084 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 350 000 kr-11 %

3 646 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Suntak Klostergården 1, Suntak, Tidaholms kommun
  • Såld 9 jan. 2026

Suntak Klostergården 1

Villa
Suntak, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

205+10 m²

7 rum

8 220 m²

Slutpris 7 000 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Dyckertsgatan 11, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Dyckertsgatan 11

Lägenhet
Tidaholm, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

48 m²

1 rum

3 260 kr/mån

Slutpris 140 000 kr-28 %

2 917 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Västra Drottningvägen 13cf, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Västra Drottningvägen 13cf

Lägenhet
Tidaholm, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

73 m²

2 rum

5 085 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 250 000 kr-14 %

3 425 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Södra Ringvägen 12A, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Södra Ringvägen 12A

Lägenhet
Tidaholm, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

72,5 m²

3 rum

5 771 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 190 000 kr±0 %

2 621 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Daretorp Kruttle 1, Daretorp, Tidaholms kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Daretorp Kruttle 1

Villa
Daretorp, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

42 m²

1,1 ha

Slutpris 860 000 kr+32 %
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Södra Ringvägen 6A, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Södra Ringvägen 6A

Lägenhet
Tidaholm, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

59,5 m²

2 rum

4 890 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 160 000 kr-9 %

2 689 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Folkungagatan 20B, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Folkungagatan 20B

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

75 m²

3 rum

3 654 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr+28 %

18 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Oxhagsvägen 5, Madängsholm, Tidaholms kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Oxhagsvägen 5

Villa
Madängsholm, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

112 m²

4 rum

1 208 m²

Slutpris 1 600 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Kungslena Smedsgården, Kungslena, Tidaholms kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Kungslena Smedsgården

Fritidshus
Kungslena, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

115 m²

4 rum

6 092 m²

Slutpris 1 500 000 kr+3 %
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm
Västra Drottningvägen 14C, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Västra Drottningvägen 14C

Lägenhet
Tidaholm, Tidaholms kommun
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

86 m²

3 rum

5 183 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 565 000 kr-5 %

6 570 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Tidaholm
LF Fastighetsförmedling Tidaholm

Visar alla 12