Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Louise Häggberg

Louise Häggberg

Om mig

Jag, tillsammans med Länsförsäkringar och min nära relation till området ger er alla förutsättningar till en lyckad bostadsaffär. Med flera års erfarenhet och mitt stora intresse av bostadsbranschen anser jag mig vara en mycket kompetent mäklare som gör det lilla extra. "Louise är en mycket skicklig, engagerad och målinriktad mäklare. Lättillgänglig och informativ, lyhörd och hög social kompetens! Rekommenderar Louise varmt!" Tveka inte på att kontakta mig om du vill veta mer!
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 5 Näsbypark, Täby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 5 Näsbypark, Täby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 5 Näsbypark, Täby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 5 Näsbypark, Täby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Källtorpsvägen 5 Näsbypark, Täby kommun - bild 5

Källtorpsvägen 5

Lägenhet
Näsbypark, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
3 395 000 kr
72 m²
3 rum
5 665 kr/mån
47 153 kr/m²

Varmt välkommen till denna attraktiva bostad på Källtorpsvägen i omtyckta Näsby Park – ett hem där modern komfort möter en harmonisk och familjevänlig livsstil. Här erbjuds 72 väl disponerade kvadratmeter med en smart och genomtänkt planlösning som skapar både rymd och funktion, samtidigt som den inbjudande känslan infinner sig direkt när du kliver innanför dörren. Här erbjuds även flexibelt…

Premium
Uteplats
Hiss
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
7 rum radhus på Lövängsvägen 115 Ella Gård, Täby kommun - bild 1
7 rum radhus på Lövängsvägen 115 Ella Gård, Täby kommun - bild 2
7 rum radhus på Lövängsvägen 115 Ella Gård, Täby kommun - bild 3
7 rum radhus på Lövängsvägen 115 Ella Gård, Täby kommun - bild 4
7 rum radhus på Lövängsvägen 115 Ella Gård, Täby kommun - bild 5
Budgivning pågår

Lövängsvägen 115

Radhus
Ella Gård, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
7 995 000 kr
151 + 30 m²
7 rum
177 m² tomt

På en trevlig och otrafikerad gata i attraktiva Åva gård ligger detta välplanerade radhus om totalt 180kvm med naturen runt hörnet och gångavstånd till Täby Centrum med dess enorma utbud av butiker och restauranger. Husets läge är optimalt, högt utan insyn och utsikt mot skogspartier. Här kan barnen springa fritt utan biltrafik. Följ solen från morgon till kväll, invid entrén finns en uteplats…

Premium
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
4 rum lägenhet på Flygkårsvägen 7 Hägernäs, Täby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Flygkårsvägen 7 Hägernäs, Täby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Flygkårsvägen 7 Hägernäs, Täby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Flygkårsvägen 7 Hägernäs, Täby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Flygkårsvägen 7 Hägernäs, Täby kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Flygkårsvägen 7

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
3 395 000 kr
91,5 m²
4 rum
vån 4/4
7 649 kr/mån
37 104 kr/m²

Äntligen är en totalrenoverad pärla högst upp i huset till salu! Varmt välkommen till Flygkårsvägen 7 – en ljus, modern och ytterst välplanerad lägenhet om ca 91,5 kvm där varje yta har renoverats med omsorg, fingertoppskänsla och exklusiva materialval. Här bor du med naturen och havet som närmaste granne och njuter av ett hem i fantastiskt skick där ingenting har lämnats åt slumpen. …

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
3 rum lägenhet på Klövervallsvägen 67B Vallatorp, Täby kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Klövervallsvägen 67B Vallatorp, Täby kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Klövervallsvägen 67B Vallatorp, Täby kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Klövervallsvägen 67B Vallatorp, Täby kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Klövervallsvägen 67B Vallatorp, Täby kommun - bild 5

Klövervallsvägen 67B

Lägenhet
Vallatorp, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
2 795 000 kr
62,7 m²
3 rum
vån 1/1
4 607 kr/mån
44 577 kr/m²

Äntligen! Välkommen till denna fräscha lägenhet i Brf Kålroten 2 – en solid och välskött förening med god ekonomi, vilket gör detta till ett tryggt och långsiktigt boende. Lägenheten erbjuder en radhuskänsla och är perfekt planerad för både den som söker ett modernt hem som även omvandlats till en rymlig trea som med enkelhet kan återställas till dess ursprungliga planlösning för den som…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
1 rum lägenhet på Hangarvägen 1 Hägernäs, Täby kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Hangarvägen 1 Hägernäs, Täby kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Hangarvägen 1 Hägernäs, Täby kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Hangarvägen 1 Hägernäs, Täby kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Hangarvägen 1 Hägernäs, Täby kommun - bild 5

Hangarvägen 1

Lägenhet
Hägernäs, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
1 745 000 kr
28 m²
1 rum
vån 7/7
2 238 kr/mån
62 321 kr/m²

Äntligen! Här välkomnas du in i en hemtrevlig lägenhet högst upp i huset där väldisponerade ytor samspelar med funktion på bästa sätt. Här kan du njuta av en härlig balkong i optimalt söderläge och enastående utsikt över Stora Värtan. Lägenhetens yta om 28 kvadratmeter ger goda förutsättningar för dig som vill bo enkelt och centralt att trivas. Brf Propellern är en mycket solid och välskött…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd

Visar alla 5