Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Birgitta Rosenberg

Birgitta Rosenberg

Om mig

Kontakta mig om du vill diskutera försäljning eller värdering av din bostad! Jag har alltid ett stort engagemang kombinerat med gott om tålamod i alla affärer. Med över 20 års erfarenhet som fastighetsmäklare är jag van att hantera komplexa frågor, budgivningar och även diskussioner som ibland kan uppstå. Jag har bott i Täby i mer än 25 år och har bra kunskap om det mesta som är värt att veta om kommunen - allt ifrån skolor till kommunikationer. Jag ser fram emot att höra av dig!
Mäklarens försäljningar
4 rum lägenhet på Eskadervägen 8 Näsbypark, Täby kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Eskadervägen 8 Näsbypark, Täby kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Eskadervägen 8 Näsbypark, Täby kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Eskadervägen 8 Näsbypark, Täby kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Eskadervägen 8 Näsbypark, Täby kommun - bild 5

Eskadervägen 8

Lägenhet
Näsbypark, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
4 950 000 kr
104,5 m²
4 rum
vån 2
5 815 kr/mån
47 368 kr/m²

Välkommen till en riktigt läcker och mycket välplanerad 4:a/5:a i attraktiva Brf Familjehotellet! På 104,5 väldisponerade kvm finns ett stort kök med matplats och umgängesdel, tre-fyra sovrum, duschrum med WC, separat gästtoalett och flera klädkammare. Lägenheten har en mycket härlig känsla, med fint ljusinsläpp och genomgående inredd med ljusa färger och fina materialval - här är det bara att…

Premium
Hiss
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
4 rum kedjehus på Orrvägen 8 Norskogen Näsbypark, Täby kommun - bild 1
4 rum kedjehus på Orrvägen 8 Norskogen Näsbypark, Täby kommun - bild 2
4 rum kedjehus på Orrvägen 8 Norskogen Näsbypark, Täby kommun - bild 3
4 rum kedjehus på Orrvägen 8 Norskogen Näsbypark, Täby kommun - bild 4
4 rum kedjehus på Orrvägen 8 Norskogen Näsbypark, Täby kommun - bild 5
Budgivning pågår

Orrvägen 8

Radhus
Norskogen Näsbypark, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
7 750 000 kr
129 + 18 m²
4 rum
434 m² tomt

Välkommen till populära Norskogen i Näsby Park, och ett mycket trivsamt och välplanerat 2-planshus i souterräng. Huset är inrett i ljusa färger och klassiska material. På entréplan finns ett rymligt kök, vardagsrum med stora fönster, toalettrum, tvättstuga och rejäla förrådsytor. På övre plan finns tre, ev fyra sovrumoch ett badrum. Vidbyggt garage med ingång till förråd. Härligt solig uteplats…

Premium
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd

Visar alla 2