Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Alexander Tysk

Alexander Tysk

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025

Viggbyholmsvägen 60A

Lägenhet
Viggbyholm, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd

56,5 m²

2 rum

4 258 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 460 000 kr-5 %

43 540 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2025

Åkerbyvägen 372

Lägenhet
Täby Centrum, Täby kommun
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd

91 m²

4 rum

5 421 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 000 000 kr+1 %

43 956 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd
LF Fastighetsförmedling Täby-Danderyd

Visar 26 - 27 av 27