Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Svalöv

LF Fastighetsförmedling Svalöv

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
5 rum villa på Skvadrongatan 5 Norrevång, Svalövs kommun - bild 1
5 rum villa på Skvadrongatan 5 Norrevång, Svalövs kommun - bild 2
5 rum villa på Skvadrongatan 5 Norrevång, Svalövs kommun - bild 3
5 rum villa på Skvadrongatan 5 Norrevång, Svalövs kommun - bild 4
5 rum villa på Skvadrongatan 5 Norrevång, Svalövs kommun - bild 5
Idag kl 17:00

Skvadrongatan 5

Villa
Norrevång, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
2 250 000 kr
173 + 28 m²
5 rum
855 m² tomt

Välkommen till denna trivsamma villa i Svalöv , ett hem för dig som värdesätter både livskvalitet och närhet till grönområde, skolor och kommunikationer. Här möts du av en bostad där gedigna materialval harmoniserar med en varm och hemtrevlig känsla. Den genomtänkta planlösningen bjuder in till sociala tillställningar och avkoppling i vardagen. Husets hjärta är det rymliga köket med matrum och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
4 rum villa på Prästkragegatan 6 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 1
4 rum villa på Prästkragegatan 6 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 2
4 rum villa på Prästkragegatan 6 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 11:00

Prästkragegatan 6

Villa
Teckomatorp, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
2 350 000 kr
96 + 25 m²
4 rum
463 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
övrig på Annerogatan 7 & 9 Tågarp, Svalövs kommun - bild 1
övrig på Annerogatan 7 & 9 Tågarp, Svalövs kommun - bild 2
övrig på Annerogatan 7 & 9 Tågarp, Svalövs kommun - bild 3
övrig på Annerogatan 7 & 9 Tågarp, Svalövs kommun - bild 4
övrig på Annerogatan 7 & 9 Tågarp, Svalövs kommun - bild 5

Annerogatan 7 & 9

Övrigt
Tågarp, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 695 000 kr
168 m²
1 200 m² tomt

Ett utmärkt tillfälle för dig som söker ett enplanshus med stora ytor. Detta hus har tjänat som förskola och sedan som församlingshem och ska nu bli ett hem för någon som vill utveckla detta trevliga hus! Möjligheten att göra om till fler sovrum finns, idag är här 2 sovrum , ett gigantiskt vardagsrum med utgång till trädgården, ett rymligt kök och 3 st toalett/bad. Bra förvaring i både skafferi,…

Premium
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
5 rum villa på Bäckalidsgatan 2 Södervång, Svalövs kommun - bild 1
5 rum villa på Bäckalidsgatan 2 Södervång, Svalövs kommun - bild 2
5 rum villa på Bäckalidsgatan 2 Södervång, Svalövs kommun - bild 3
5 rum villa på Bäckalidsgatan 2 Södervång, Svalövs kommun - bild 4
5 rum villa på Bäckalidsgatan 2 Södervång, Svalövs kommun - bild 5

Bäckalidsgatan 2

Villa
Södervång, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
2 550 000 kr
129 + 165 m²
5 rum
880 m² tomt

Välkommen till Bäckalidsgatan 2. Ett enplanshus uppförd i ett plan med källare på fritt läge och vacker utsikt över de skånska fälten. Här finner du en trevlig bostadsbyggnad med ett bra garage med ingång direkt till bostaden via källaren. Fastigheten är lokaliserad på en trevlig hörntomt med åker som närmsta granne mot trädgårdens baksida. Trädgården blir således privat och får härlig…

Premium
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
3 rum lägenhet på Blåklintsgatan 1 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Blåklintsgatan 1 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Blåklintsgatan 1 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Blåklintsgatan 1 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Blåklintsgatan 1 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 5

Blåklintsgatan 1

Lägenhet
Teckomatorp, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 450 000 kr
83 m²
3 rum
vån 1/1
4 433 kr/mån
17 470 kr/m²

Välkommen till Blåklintsgatan 1 som är ett smidigt och lättskött boende uppfört i ett plan som kombinerar funktionalitet med en trivsam hemkänsla. Här erbjuds en välplanerad bostadsrätt om 83 kvm fördelat över 3 rum och kök, perfekt för dig som söker ett bekvämt boende med allt på ett och samma plan. Bostaden upplåts med generös tomt om hela 520 kvm, vilket ger en härlig villakänsla med egen…

Premium
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
Norrvidinge, Svalövs kommun
Budgivning pågår

Norrvidinge 1127

Villa
Norrvidinge, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 350 000 kr
170 + 20 m²
6 rum
445 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
4 rum villa på Vittskövle 1141 Vittskövle, Svalövs kommun - bild 1
4 rum villa på Vittskövle 1141 Vittskövle, Svalövs kommun - bild 2
4 rum villa på Vittskövle 1141 Vittskövle, Svalövs kommun - bild 3
4 rum villa på Vittskövle 1141 Vittskövle, Svalövs kommun - bild 4
4 rum villa på Vittskövle 1141 Vittskövle, Svalövs kommun - bild 5

Vittskövle 1141

Villa
Vittskövle, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
850 000 kr
79 m²
4 rum
802 m² tomt

Välkommen till Vittskövle 1141. Här erbjuds en enplansbostad på lantligt läge med Svalöv som närmsta tätort. Huset erbjuder tre sovrum, ett vardagsrum, kök, tvättstuga och badrum. Vardagsrummet har fönster mot två olika väderstreck och har gott om plats för soffgrupp samt naturlig plats för TVn. Sovrummen går att nyttja utefter dina egna önskemål och behov. Här finns möjlighet att nyttja…

Premium
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
7 rum villa på Näktergalsgatan 6 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 1
7 rum villa på Näktergalsgatan 6 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 2
7 rum villa på Näktergalsgatan 6 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 3
7 rum villa på Näktergalsgatan 6 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 4
7 rum villa på Näktergalsgatan 6 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 5

Näktergalsgatan 6

Villa
Kågeröd, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 895 000 kr
154 + 5 m²
7 rum
722 m² tomt

Välkommen till Näktergalsgatan 6 i Kågeröd. Här finner ni ett generöst och flexibelt hus om 154 kvm boyta som är lokaliserat på ett lugnt och familjevänligt område. Bostaden erbjuder idag fyra sovrum, med möjlighet att skapa fler för den växande familjen eller för dig som önskar hemmakontor eller hobbyrum. Entréplan bjuder på en trivsam planlösning med ett stort vardagsrum där både…

Premium
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
9 rum villa på Göjegatan 8 Svalöv, Svalövs kommun - bild 1
9 rum villa på Göjegatan 8 Svalöv, Svalövs kommun - bild 2
9 rum villa på Göjegatan 8 Svalöv, Svalövs kommun - bild 3
9 rum villa på Göjegatan 8 Svalöv, Svalövs kommun - bild 4
9 rum villa på Göjegatan 8 Svalöv, Svalövs kommun - bild 5

Göjegatan 8

Villa
Svalöv, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
3 395 000 kr
249 + 20 m²
9 rum
1 037 m² tomt

Välkommen till Göjegatan 8 i Svalöv. Den anrika och pampiga Synvillan är en bostad med karaktär, rymd och generösa ytor för hela familjen. Uppförd 1919 bjuder denna imponerande villa på hela 249 kvm boarea, fördelat över 9 rum varav 6 sovrum. Här möts du av en bostad med själ och historia, samtidigt som den erbjuder alla förutsättningar för ett modernt och bekvämt familjeliv. Entréplan är…

Premium
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
Felestad, Svalövs kommun

Felestad 2062

Villa
Felestad, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
4 500 000 kr
344 + 30 m²
15 rum
5 458 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
5 rum lägenhet på Majorsgatan 23 Norrevång, Svalövs kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Majorsgatan 23 Norrevång, Svalövs kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Majorsgatan 23 Norrevång, Svalövs kommun - bild 3

Majorsgatan 23

Lägenhet
Norrevång, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 350 000 kr
117 m²
5 rum
8 008 kr/mån
11 538 kr/m²
Plus
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
Kyrkvången, Svalövs kommun

Orgelgatan 15

Tomt
Kyrkvången, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
366 500 kr
733 m²
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
Kågeröd, Svalövs kommun

Adress saknas

Tomt
Kågeröd, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
226 180 kr
1 052 m²
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
Teckomatorp, Svalövs kommun

Plåtslagaregatan 2G

Radhus
Teckomatorp, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 900 000 kr
80 m²
3 rum
vån 1/1
6 600 kr/mån
23 750 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
Kyrkvången, Svalövs kommun

BRF Norra Kyrkvången nr 11

Radhus
Kyrkvången, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 775 000 kr
77 m²
3 rum
vån 1/1
6 661 kr/mån
23 052 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv
tomt på Röstångavägen Vittskövle, Svalövs kommun - bild 1
tomt på Röstångavägen Vittskövle, Svalövs kommun - bild 2
tomt på Röstångavägen Vittskövle, Svalövs kommun - bild 3

Röstångavägen

Tomt
Vittskövle, Svalövs kommun
LF Fastighetsförmedling Svalöv
1 495 000 kr
5 034 m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Svalöv
LF Fastighetsförmedling Svalöv

Visar alla 16