Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Alice Burland

Alice Burland

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Fridhemsgatan 62 Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Fridhemsgatan 62 Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Fridhemsgatan 62 Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Fridhemsgatan 62 Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Fridhemsgatan 62 Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 5
Idag kl 16:00

Fridhemsgatan 62

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
725 000 kr
58 m²
2 rum
vån 3/3
3 897 kr/mån
12 500 kr/m²

Välkommen till Fridhemsgatan 62, högst upp i huset, på våning 3 väntar denna välplanerade och ljusa tvåa som erbjuder både trivsel och funktion. Här möts du av en inbjudande planlösning och ett generöst ljusinsläpp från två olika väderstreck. Den inglasade balkongen i härligt söderläge blir ett extra rum större delen av året – perfekt för morgonkaffet, en bok i eftermiddagssolen eller mysiga…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31 A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31 A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31 A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31 A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31 A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 5
Imorgon kl 15:00

Fridhemsgatan 31 A

Lägenhet
Östermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
695 000 kr
45,3 m²
1,5 rum
vån 1/2
3 622 kr/mån
15 342 kr/m²

På bekvämt gångavstånd till stadskärnan finns nu chansen att förvärva en smakfull och välplanerad 1,5:a i populära Brf Sorteraren – ett hem som kombinerar komfort, funktion och ett attraktivt läge. Bostaden erbjuder ett trivsamt vardagsrum med vackert parkettgolv och gott om plats för både soffgrupp och matbord. Den inglasade och utbyggda balkongen fungerar som ett extra rum stora delar av…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
3 rum lägenhet på Kungsvägen  11 Haga, Sundsvalls kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kungsvägen  11 Haga, Sundsvalls kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kungsvägen  11 Haga, Sundsvalls kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kungsvägen  11 Haga, Sundsvalls kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kungsvägen  11 Haga, Sundsvalls kommun - bild 5
Imorgon kl 16:30

Kungsvägen 11

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
2 195 000 kr
87,5 m²
3 rum
vån 3/7
5 517 kr/mån
25 086 kr/m²

Välkommen till en helt unik bostad – en trea som byggts om till en tvåa, även den enda lägenheten i föreningen på hela 87,5 kvm. Här bor du i ett rogivande hörnläge på våning 3/7 med hiss och slående utsikt mot Södra berget och Sundsvall centrum, dessutom fönster i hela fyra väderstreck! Lägenheten är smakfullt planerad och erbjuder parkettgolv, burspråk som skapar en härlig rymd, ett kök med…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
2 rum lägenhet på Nackstavägen 40A Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nackstavägen 40A Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nackstavägen 40A Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nackstavägen 40A Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nackstavägen 40A Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 5
Imorgon kl 16:00

Nackstavägen 40A

Lägenhet
Nacksta, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
395 000 kr
66 m²
2 rum
vån 4
5 618 kr/mån
5 985 kr/m²

Välkommen till denna stilfullt renoverade gavellägenhet om två rum och kök, attraktivt belägen på våning 4. Här bor du högt upp i huset med ett härligt ljusinsläpp från flera håll och en fin utsikt över omgivningarna. Den rymliga, inglasade balkongen fungerar som ett extra rum under stora delar av året – en perfekt plats för morgonkaffet, avkoppling eller trevliga stunder med vänner och…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
4 rum lägenhet på Färjevägen 27B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Färjevägen 27B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Färjevägen 27B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Färjevägen 27B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Färjevägen 27B Alnö, Sundsvalls kommun - bild 5
Idag kl 16:30

Färjevägen 27B

Lägenhet
Alnö, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 145 000 kr
80,5 m²
4 rum
vån 1
5 677 kr/mån
14 224 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade bostad om 80,5 kvm med centralt och bekvämt läge! Här slipper du trappor helt trots att det är på våning två, tack vare ingång från båda sidor av huskroppen! Här bor du med en smart planlösning som enkelt kan anpassas efter dina behov. Lägenheten erbjuder ett modernt och smakfullt kök som totalrenoverades för bara några år sedan, stort vardagsrum med…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
4 rum lägenhet på Kubikenborgsgatan 17 D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Kubikenborgsgatan 17 D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Kubikenborgsgatan 17 D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Kubikenborgsgatan 17 D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Kubikenborgsgatan 17 D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 5

Kubikenborgsgatan 17 D

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 595 000 kr
96 m²
4 rum
vån 3/3
6 172 kr/mån
16 615 kr/m²

Nu har du möjligheten att förvärva denna stilfullt renoverad 4:a med ett ljust läge samt trivsamt läge på lummiga Skönsmon! Välkommen till Kubikenborgsgatan 17D – en välplanerad 4-rumslägenhet i ett lugnt och familjevänligt område nära stadens puls, skolor och grönområden. Bostaden erbjuder rymliga 4 rum & kök –perfekt för familjen, stor inglasad balkong med ett soligt läge, renoverat kök…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 rum lägenhet på Östra Långgatan 34B Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Östra Långgatan 34B Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Östra Långgatan 34B Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - bild 3

Östra Långgatan 34B

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
695 000 kr
37 m²
1 rum
vån 2/3
2 801 kr/mån
18 784 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 rum lägenhet på Nackstavägen 36C Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Nackstavägen 36C Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Nackstavägen 36C Nacksta, Sundsvalls kommun - bild 3
Imorgon kl 16:00

Nackstavägen 36C

Lägenhet
Nacksta, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
270 000 kr
40 m²
1 rum
vån 5
3 618 kr/mån
6 750 kr/m²
Plus
Hiss
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
3,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Fridhemsgatan 31A Östermalm, Sundsvalls kommun - bild 3
Idag kl 13:00

Fridhemsgatan 31A

Lägenhet
Östermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
1 495 000 kr
87 m²
3,5 rum
vån 2/2
6 166 kr/mån
17 184 kr/m²
Plus
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Östermalm, Sundsvalls kommun
Tis 19 maj kl 16:00

Björneborgsgatan 18

Lägenhet
Östermalm, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
650 000 kr
40,5 m²
1 rum
vån 3/3
2 754 kr/mån
16 049 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Söråker, Timrå kommun
Imorgon kl 12:00

Öde 864

Villa
Söråker, Timrå kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
795 000 kr
80 + 136 m²
1 550 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
Tor 28 maj kl 16:00

Bergsgatan 79 B

Lägenhet
Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
750 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 2/3
5 264 kr/mån
13 761 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Sundsvall
LF Fastighetsförmedling Sundsvall

Visar alla 12