Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Annica Ingvarsdotter

Annica Ingvarsdotter

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hästskovägen 16B, Stadsskogen, Strängnäs kommun
  • Såld 12 maj. 2026

Hästskovägen 16B

Lägenhet
Stadsskogen, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

73 m²

2,5 rum

4 075 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 790 000 kr±0 %

24 521 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Vetevägen 8

Fritidshus
Strängnäs, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

96 m²

3 rum

2 316 m²

Slutpris 2 400 000 kr+2 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Kvarnbergavägen 7, Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Kvarnbergavägen 7

Lägenhet
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

95,5 m²

4 rum

7 547 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

15 707 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Vansö Högberga 8

Tomt
Strängnäs, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

2 103 m²

Slutpris 1 050 000 kr-12 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Radhusslingan 44, Storängskilen, Strängnäs kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Radhusslingan 44

Radhus
Storängskilen, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

96 m²

4 rum

5 300 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

22 396 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Vitalisvägen 2E, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Vitalisvägen 2E

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

66,3 m²

3 rum

3 338 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 990 000 kr-13 %

30 015 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Sörgärdsgatan 1F, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Sörgärdsgatan 1F

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

71,5 m²

3 rum

3 979 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 590 000 kr-4 %

22 238 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Sundkarlsbacken 5A, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Sundkarlsbacken 5A

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

74 m²

3 rum

4 712 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr-2 %

36 486 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Hästskovägen 14A, Stadsskogen, Strängnäs kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Hästskovägen 14A

Lägenhet
Stadsskogen, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

79 m²

3 rum

4 393 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

27 785 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Lohes väg 1A, Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Lohes väg 1A

Villa
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

103+103 m²

7 rum

949 m²

Slutpris 2 200 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Finningevägen 1B, Ulvhäll, Strängnäs kommun
  • Såld 8 mar. 2026

Finningevägen 1B

Lägenhet
Ulvhäll, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

56 m²

2 rum

3 719 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 110 000 kr-7 %

19 821 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Bruksraden 13, Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
  • Såld 8 mar. 2026

Bruksraden 13

Lägenhet
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

101 m²

4 rum

7 646 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr-5 %

22 277 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Tallåsplan 3, Tallåsen, Strängnäs kommun
  • Såld 7 mar. 2026

Tallåsplan 3

Radhus
Tallåsen, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

130+46 m²

4 rum

909 m²

Slutpris 4 265 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Vitalisvägen 2A, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 3 mar. 2026

Vitalisvägen 2A

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

37,5 m²

1 rum

1 936 kr/mån

Slutpris 1 075 000 kr-2 %

28 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Kriken 6, Strängnäs, Strängnäs kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Kriken 6

Villa
Strängnäs, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

129,4 m²

5 rum

2 180 m²

Slutpris 4 400 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Spinnrocksvägen 12, Fårhushagen, Strängnäs kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Spinnrocksvägen 12

Radhus
Fårhushagen, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

106 m²

4 rum

5 950 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 615 000 kr+1 %

24 670 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Sandbacksvägen 7, Härad, Strängnäs kommun
  • Såld 31 jan. 2026

Sandbacksvägen 7

Villa
Härad, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

126+50 m²

4 rum

1 131 m²

Slutpris 3 000 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Källgatan 3B, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Källgatan 3B

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

97 m²

4 rum

2 865 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr±0 %

38 660 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Nygatan 30D, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Nygatan 30D

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

159 m²

5 rum

11 090 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-3 %

19 811 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Lundvägen 3, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Lundvägen 3

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

75 m²

3 rum

6 567 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 325 000 kr-12 %

17 667 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Jägarbacken 23B, Läggesta, Strängnäs kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Jägarbacken 23B

Lägenhet
Läggesta, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

31 m²

1 rum

2 332 kr/mån

Slutpris 1 000 000 kr-2 %

32 258 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Brinkska vägen 1B, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Brinkska vägen 1B

Radhus
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

124+153 m²

6 rum

573 m²

Slutpris 5 000 000 kr-5 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Nygatan 32A, Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Nygatan 32A

Lägenhet
Strängnäs Centrum, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

58 m²

2 rum

2 285 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-6 %

37 931 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Långgatan 24, Mariefred, Strängnäs kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Långgatan 24

Villa
Mariefred, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

134+60 m²

5 rum

424 m²

Slutpris 8 800 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs
Oriongatan 6B, Strängnäs, Strängnäs kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Oriongatan 6B

Radhus
Strängnäs, Strängnäs kommun
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

109 m²

5 rum

5 752 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-3 %

26 147 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Strängnäs
LF Fastighetsförmedling Strängnäs

Visar 1 - 25 av 42