Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Solna

LF Fastighetsförmedling Solna

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Bokvägen 7, Gamla Råsunda, Solna kommun
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Bokvägen 7

Lägenhet
Gamla Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

43 m²

1 rum

2 654 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

58 023 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MelissaElie Touma

Virebergsvägen 13

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

72 m²

3 rum

3 603 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr+8 %

55 556 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AleidonAdam

Vintervägen 24

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

39 m²

1 rum

2 351 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 550 000 kr+16 %

65 385 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Torrängsgatan 3

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

63 m²

2 rum

3 684 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

55 556 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NinaShisha

Ritorpsvägen 3

Lägenhet
Ritorp, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

77 m²

3 rum

4 626 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 150 000 kr+4 %

53 896 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AleidonAdam

Förrådsgatan 3

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

44 m²

2 rum

2 946 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

70 455 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Johan Enbergs väg 23, vån 8, Västra Skogen, Solna kommun
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MarcusLöwenhoff

Johan Enbergs väg 23, vån 8

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

68 m²

2 rum

4 970 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 450 000 kr+21 %

80 147 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NinaShisha

Fridensborgsvägen 157

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

53,5 m²

2 rum

3 320 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr±0 %

56 075 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NinaShisha

Dammtorps Allé 10

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

91,5 m²

4 rum

5 600 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 950 000 kr+1 %

54 098 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 131

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

63 m²

2 rum

4 302 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 385 000 kr+3 %

53 730 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 14

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

111 m²

5 rum

5 376 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 100 000 kr-9 %

54 955 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 155

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

70,5 m²

3 rum

4 181 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 025 000 kr+1 %

57 092 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 116

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

45 m²

2 rum

2 984 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr+2 %

61 111 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 121

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

41 m²

2 rum

2 791 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

59 756 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Gröngölingsgatan 5

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

93 m²

4 rum

5 636 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr±0 %

56 989 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 159

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

53,5 m²

2 rum

3 320 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 940 000 kr

54 953 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026
profilfoto på mäklare
NinaShisha

Kolonnvägen 10

Lägenhet
Haga Norra, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

108 m²

4 rum

7 547 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 000 000 kr-3 %

64 815 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AleidonAdam

Råsundavägen 7

Lägenhet
Haga Norra, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

40 m²

1 rum

3 043 kr/mån

Slutpris 2 725 000 kr+9 %

68 125 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Polhemsgatan 10, Gamla Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 2 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Polhemsgatan 10

Lägenhet
Gamla Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

83 m²

3 rum

4 429 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 150 000 kr+10 %

62 048 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 46

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

78 m²

3 rum

5 022 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 250 000 kr-1 %

54 487 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 62

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

37 m²

2 rum

2 712 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+9 %

67 568 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MikeChammas

Fridensborgsvägen 62

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

60 m²

3 rum

3 738 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr+2 %

60 833 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AleidonAdam

Lilla gatan 4A

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

33 m²

1 rum

2 754 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr+15 %

83 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Gustav III:s Boulevard 161, Frösunda, Solna kommun
  • Såld 24 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexanderLanger

Gustav III:s Boulevard 161

Lägenhet
Frösunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

82,5 m²

3 rum

5 925 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 410 000 kr-5 %

53 455 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026
profilfoto på mäklare
PeterBjörklund

Jungfrudansen 33

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

69 m²

2 rum

4 859 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 395 000 kr±0 %

49 203 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna

Visar 76 - 100 av 380