Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Jannis Nikopoulos

Jannis Nikopoulos

Om mig

Med 15 års erfarenhet inom sälj och marknadsföring så ser jag till att vi går i mål tillsammans på ett smidigt sätt. Min erfarenhet inom sälj och marknadsföring tryggar er som både köpare och säljare. Specialiserar mig på bostadsrätter i Solna då jag själv bott här dem senaste 15 åren
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Infanterigatan 7, 9tr, Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Infanterigatan 7, 9tr

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

56,5 m²

2 rum

3 849 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 940 000 kr+5 %

52 035 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Armégatan 36C, Västra Skogen, Solna kommun
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Armégatan 36C

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

65 m²

2 rum

4 580 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 080 000 kr+8 %

62 769 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Backvägen 1

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

92 m²

4 rum

5 089 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 750 000 kr+30 %

73 370 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Nybodagatan 6 C, Skytteholm, Solna kommun
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Nybodagatan 6 C

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

74 m²

3 rum

3 690 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr+8 %

49 324 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Gröngölingsgatan 5, Järvastaden, Solna kommun
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Gröngölingsgatan 5

Lägenhet
Järvastaden, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

46 m²

2 rum

3 075 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 610 000 kr+5 %

56 739 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Göran Perssons Väg 15, vån 3, Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 26 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Göran Perssons Väg 15, vån 3

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

44 m²

1 rum

3 262 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr+5 %

54 545 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Nybodagatan 2, Skytteholm, Solna kommun
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Nybodagatan 2

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

62,5 m²

2 rum

4 035 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr+9 %

47 200 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Lostigen 2

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

25 m²

1 rum

2 339 kr/mån

Slutpris 1 900 000 kr±0 %

76 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Krysshammarvägen 18, Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 24 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Krysshammarvägen 18

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

63,3 m²

2 rum

4 736 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+2 %

48 183 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Solnavägen 15I, Solna, Solna kommun
  • Såld 23 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Solnavägen 15I

Lägenhet
Solna, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

50 m²

2 rum

2 774 kr/mån

Slutpris 3 600 000 kr-1 %

72 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Ankdammsgatan 31, Skytteholm, Solna kommun
  • Såld 13 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Ankdammsgatan 31

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

61 m²

2 rum

4 030 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

51 639 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Bokvägen 7, Gamla Råsunda, Solna kommun
  • Såld 12 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Bokvägen 7

Lägenhet
Gamla Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

43 m²

1 rum

2 654 kr/mån

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

58 023 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Polhemsgatan 10, Gamla Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 2 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Polhemsgatan 10

Lägenhet
Gamla Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

83 m²

3 rum

4 429 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 150 000 kr+10 %

62 048 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Gustafsvägen 3, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Gustafsvägen 3

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

94+14 m²

4 rum

4 778 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 8 400 000 kr+5 %

89 362 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Infanterigatan 6

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

75,5 m²

3 rum

4 761 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 185 000 kr±0 %

42 185 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Nybodagatan 14, Skytteholm, Solna kommun
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Nybodagatan 14

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

60 m²

2 rum

2 699 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr+2 %

57 500 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Infanterigatan 7, Västra Skogen, Solna kommun
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Infanterigatan 7

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

66,5 m²

3 rum

5 084 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr±0 %

60 150 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Infanterigatan 19, Västra Skogen, Solna kommun
  • Såld 22 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Infanterigatan 19

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

44,5 m²

1 rum

3 157 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 330 000 kr+2 %

52 360 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Lundagatan 4A

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

102 m²

5 rum

6 580 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 200 000 kr-5 %

50 980 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Wiboms väg 6

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

94 m²

4 rum

7 873 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 995 000 kr±0 %

53 138 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Kapellgatan 12, Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 2 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Kapellgatan 12

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

72,8 m²

3 rum

4 597 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 100 000 kr+3 %

56 319 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jan. 2026
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Klippgatan 8A

Lägenhet
Solna Centrum, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

54 m²

2 rum

2 232 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

60 185 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
KOLONNVÄGEN 10 LGH 1702, Haga Norra, Solna kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

KOLONNVÄGEN 10 LGH 1702

Lägenhet
Haga Norra, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

108 m²

4 rum

7 547 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 450 000 kr+3 %

68 981 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Göran Perssons Väg 29, Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Göran Perssons Väg 29

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

44 m²

1 rum

2 967 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr+9 %

54 545 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna
Infanterigatan 1, vån 7, Västra Skogen, Solna kommun
  • Såld 25 nov. 2025
profilfoto på mäklare
JannisNikopoulos

Infanterigatan 1, vån 7

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
LF Fastighetsförmedling Solna

65,5 m²

3 rum

4 809 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 130 000 kr+3 %

63 053 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Solna
LF Fastighetsförmedling Solna

Visar 1 - 25 av 50