Hoppa till huvudinnehåll
LF Fastighetsförmedling Söderhamn

LF Fastighetsförmedling Söderhamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
8 rum villa på Mariehill 428 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 1
8 rum villa på Mariehill 428 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 2
8 rum villa på Mariehill 428 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 3
8 rum villa på Mariehill 428 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 4
8 rum villa på Mariehill 428 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 5

Mariehill 428

Villa
SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
8 995 000 kr
522 m²
8 rum
2,8 ha tomt

Drömboende för den som söker lyx och avskildhet vid havet men ändå enbart 10 min från centrum. Med en stor tomt på cirka 3 hektar och ett hus på 522 kvm, erbjuder fastigheten både generöst med utrymme och lyxiga bekvämligheter. Skifferfasaden ger huset en tidlös och exklusiv känsla samtidigt som uppvärmningen via bergvärme säkerställer energieffektiviteten. Inomhus kan du avnjuta ett bad i…

Premium
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
2 rum lägenhet på Ringvägen 7E SÖDERHAMN, Söderhamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ringvägen 7E SÖDERHAMN, Söderhamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ringvägen 7E SÖDERHAMN, Söderhamns kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ringvägen 7E SÖDERHAMN, Söderhamns kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ringvägen 7E SÖDERHAMN, Söderhamns kommun - bild 5

Ringvägen 7E

Lägenhet
SÖDERHAMN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
750 000 kr
61 m²
2 rum
vån 3/3
3 184 kr/mån
12 295 kr/m²

Välkommen till en renoverade och luftig tvårumslägenhet på populära Klossdammen med låg månadsavgift och en stabil förening. Den trivsamma planlösningen erbjuder ett rymligt vardagsrum med fönster i två väderstreck och direkt utgång till balkongen. Köket går i ljusa färgval med plats för matgrupp, hallen har gott om förvaring med skjutdörrsgarderober och praktisk sittbänk, och det helkaklade…

Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LJUSNE, Söderhamns kommun
Borttagen före visning

Tjärvägen 14

Villa
LJUSNE, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
1 395 000 kr
107 + 134 m²
4 rum
765 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
4 rum villa på Skomakarevägen 9 MOHED, Söderhamns kommun - bild 1
4 rum villa på Skomakarevägen 9 MOHED, Söderhamns kommun - bild 2
4 rum villa på Skomakarevägen 9 MOHED, Söderhamns kommun - bild 3
4 rum villa på Skomakarevägen 9 MOHED, Söderhamns kommun - bild 4
4 rum villa på Skomakarevägen 9 MOHED, Söderhamns kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 16:30

Skomakarevägen 9

Villa
MOHED, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
750 000 kr
69 + 30 m²
4 rum
1 018 m² tomt

Välkommen till denna mysiga villa i Mohed, här har du chans att sätta dina egna prägel – ett trivsamt och välplanerat hem med närhet till både natur, fritidsaktiviteter och goda pendlingsmöjligheter. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning med de sociala ytorna samlade på entréplanet. Här möts kök och vardagsrum i en trivsam miljö som bjuder in till både vardagsliv och umgänge med familj och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
Klossdammen, Söderhamns kommun

Abraham bäckgatan 14

Lägenhet
Klossdammen, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
900 000 kr
78 m²
3 rum
vån 2/3
4 938 kr/mån
11 538 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
6 rum villa på Gammelsågen 932 SANDARNE, Söderhamns kommun - bild 1
6 rum villa på Gammelsågen 932 SANDARNE, Söderhamns kommun - bild 2
6 rum villa på Gammelsågen 932 SANDARNE, Söderhamns kommun - bild 3

Gammelsågen 932

Villa
SANDARNE, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
650 000 kr
168 + 30 m²
6 rum
3 474 m² tomt
Plus
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
3 rum villa på Segelviksvägen 99 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 1
3 rum villa på Segelviksvägen 99 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 2
3 rum villa på Segelviksvägen 99 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 3
3 rum villa på Segelviksvägen 99 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 4
3 rum villa på Segelviksvägen 99 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 5

Segelviksvägen 99

Villa
SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
3 750 000 kr
74 m²
3 rum
2 612 m² tomt

Här erbjuds ett nybyggt och mycket trivsamt hus med eftertraktad havstomt i Segelvik, beläget i den vackra skärgården i Söderhamn. Ett boende som kombinerar modern komfort med klassisk skärgårdskänsla, där havet och naturen ständigt är närvarande. Huset har en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum, med generös takhöjd hela vägen upp till nock som skapar en härlig rymd. Den…

Premium
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun

Kaptensgatan 3

Lägenhet
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
225 000 kr
21,3 m²
1 rum
vån 1/4
1 721 kr/mån
10 563 kr/m²
Hiss
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun

Köpmangatan 28A

Lägenhet
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
600 000 kr
69 m²
3 rum
3 370 kr/mån
8 696 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun
Budgivning pågår

Klapparvik 694

Fritidshus
SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
3 950 000 kr
120 m²
5 rum
2 477 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
övrig på Faxholmsgatan 2A och 2B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 1
övrig på Faxholmsgatan 2A och 2B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 2
övrig på Faxholmsgatan 2A och 2B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 3
övrig på Faxholmsgatan 2A och 2B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 4
övrig på Faxholmsgatan 2A och 2B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 5

Faxholmsgatan 2A och 2B

Övrigt
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
9 000 000 kr
4 486 m² tomt

Godsmagasinet är en kommersiell fastighet med centralt läge i Söderhamn. Byggnaden uppgår totalt till ca 1245m² och består i dagsläget av 2 rymliga enheter som går att göra om till flera mindre enheter. Hela byggnaden har ljusa ytor och högt i tak. Kök, toaletter och duschrum är nyligen iordningställda med modern standard. Läget är centralt en kort promenad från busstation, centrum och fina…

Premium
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
2 rum lägenhet på Abraham bäckgatan 11D KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Abraham bäckgatan 11D KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Abraham bäckgatan 11D KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Abraham bäckgatan 11D KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Abraham bäckgatan 11D KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun - bild 5

Abraham bäckgatan 11D

Lägenhet
KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
450 000 kr
59 m²
2 rum
vån 4/7
4 585 kr/mån
7 627 kr/m²

Välplanerad tvårumslägenhet med attraktivt hörnläge och fint ljusinsläpp! Det vita köket erbjuder gott om förvaring och bra arbetsytor – här finns dessutom möjlighet att sätta din egen prägel och skapa ett hem efter egen smak. Vardagsrummet har parkettgolv, ljusa väggar och utgång till en trevlig balkong – perfekt för en stunds avkoppling. Sovrummet rymmer en dubbelsäng och har plastmatta,…

Premium
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
VÅGBRO, Söderhamns kommun
Sön 17 maj

Lötvägen 7A

Lägenhet
VÅGBRO, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
495 000 kr
74 m²
3 rum
vån 2/3
4 938 kr/mån
6 689 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Söderhamn
1 495 000 kr
56 m²
6 rum
3 549 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun

Abraham bäckgatan 9A

Lägenhet
KLOSSDAMMEN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
575 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 3
4 247 kr/mån
10 748 kr/m²
Balkong
Hiss
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun

Skärså 669

Villa
SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
4 275 000 kr
94 + 16 m²
4 rum
1 365 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
4 rum villa på Baggargatan 3 SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 1
4 rum villa på Baggargatan 3 SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 2
4 rum villa på Baggargatan 3 SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 3
4 rum villa på Baggargatan 3 SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 4
4 rum villa på Baggargatan 3 SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:15

Baggargatan 3

Villa
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
1 975 000 kr
148 + 60 m²
4 rum
1 034 m² tomt

Inbäddad i lummig grönska finner du detta charmiga hus i centrala Söderhamn med vackra stuckaturer och härliga sociala ytor! Huset som är fördelat i tre plan har fint ljusinsläpp från fönster i flera väderstreck, luftiga rum och vackra detaljer. Entréplanet välkomnar dig med en rymlig och central hall som förbinder kök, sovrum, gästtoalett och det fantastiska vardagsrummet med trägolv samt…

Premium
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun

Kungsgatan 18A

Lägenhet
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
180 000 kr
36 m²
1 rum
vån 3/3
2 360 kr/mån
5 000 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
4 rum vinterbonat fritidshus på Granön 510 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 1
4 rum vinterbonat fritidshus på Granön 510 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 2
4 rum vinterbonat fritidshus på Granön 510 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 3
4 rum vinterbonat fritidshus på Granön 510 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 4
4 rum vinterbonat fritidshus på Granön 510 SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 15:00

Granön 510

Fritidshus
SÖDERHAMN - SKÄRGÅRDEN, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
1 995 000 kr
131 + 12 m²
4 rum
2 606 m² tomt

Välkommen till denna charmiga och mångsidiga fastighet som erbjuder en perfekt kombination av naturnära livskvalitet, komfort och stora möjligheter till affärsverksamhet. Här bor du i en rofylld miljö med närhet till hav, skog och öppna landskap – en plats där lugnet möter potential. Huvudbyggnaden bjuder på en inbjudande storstuga med rymligt vardagsrum och kamin som skapar en varm och…

Premium
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
2 rum lägenhet på Norralagatan 24B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Norralagatan 24B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Norralagatan 24B SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun - bild 3

Norralagatan 24B

Lägenhet
SÖDERHAMN - CENTRUM, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
525 000 kr
50 m²
2 rum
vån 1/2
3 500 kr/mån
10 500 kr/m²
Plus
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
BERGVIK, Söderhamns kommun

Byn 843

Villa
BERGVIK, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
1 900 000 kr
130 + 37 m²
6 rum
1 233 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
SÖDERALA, Söderhamns kommun
Tor 14 maj

Kinsta 229

Villa
SÖDERALA, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
1 100 000 kr
148 + 75 m²
5 rum
1 949 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LJUSNE, Söderhamns kommun

Villavägen 3

Villa
LJUSNE, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
2 695 000 kr
340 m²
10 rum
5 256 m² tomt
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
SKÄRSÅ, Söderhamns kommun

Skärså 453

Tomt
SKÄRSÅ, Söderhamns kommun
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
595 000 kr
1 142 m²

LF Fastighetsförmedling Söderhamn
95 000 kr
916 m²
LF Fastighetsförmedling Söderhamn
LF Fastighetsförmedling Söderhamn

Visar 26 - 50 av 50