- Sök mäklare
- LF Fastighetsförmedling Skövde
- Victor Ljungquist
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Gröna vägen 18A
Annero, Skövde kommun
995 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 3/3
2 805 kr/mån
17 009 kr/m²
Välkommen till denna ljusa och smakfullt renoverade tvåa i populära Annero! Under 2025 har hela lägenheten genomgått en omfattande renovering med moderna materialval och en enhetlig stil. Bostaden erbjuder ett rymligt och lättmöblerat vardagsrum med bra ljusinsläpp. Härifrån når du även den trevliga inglasade balkongen med fin utsikt. Det nyrenoverade köket är både funktionellt och…
Premium
Balkong
LF Fastighetsförmedling Skövde

Stenkilsgatan 4B
Vasastaden, Skövde kommun
795 000 kr
53 m²
2 rum
vån -1/3
5 233 kr/mån
15 000 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Skövde

Carlsrovägen 3A
Södermalm, Skövde kommun
1 100 000 kr
56 m²
2 rum
vån 3/3
4 317 kr/mån
19 643 kr/m²
Balkong
LF Fastighetsförmedling Skövde
Visar alla 3