Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Hanne Bing

Hanne Bing

Om mig

Hanne är en glad och positiv tjej, full av energi och entusiasm. Hon brinner för att hjälpa både säljare och köpare på bästa sätt. Hanne är uppväxt i Sjöbo vilket ger henne en bra lokalkännedom. Har ni frågor angående att köpa eller sälja bostad, tveka inte att kontakta Hanne.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gamla Lundavägen 1191-4, Knickarp, Sjöbo kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Gamla Lundavägen 1191-4

Villa
Knickarp, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

120+70 m²

4 rum

1 802 m²

Slutpris 2 300 000 kr-4 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Örnbacken 5, Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Örnbacken 5

Villa
Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

80 m²

3 rum

1 252 m²

Slutpris 1 725 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Stora vägen 38, Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Stora vägen 38

Villa
Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

75 m²

3 rum

963 m²

Slutpris 1 425 000 kr-2 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Örnbacken 1, Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
  • Såld 13 jul. 2025

Örnbacken 1

Villa
Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

60 m²

3 rum

1 166 m²

Slutpris 1 510 000 kr+1 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Nygatan 4, Centrum, Sjöbo kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Nygatan 4

Villa
Centrum, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

150+20 m²

5 rum

938 m²

Slutpris 2 625 000 kr-12 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Planteringsgatan 20D, Centrum, Sjöbo kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Planteringsgatan 20D

Lägenhet
Centrum, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

59 m²

2 rum

4 067 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 560 000 kr-3 %

9 492 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Planteringsgatan 24B, Sjöbo, Sjöbo kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Planteringsgatan 24B

Lägenhet
Sjöbo, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

82 m²

3 rum

5 094 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 875 000 kr-2 %

10 671 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Orrgången 2, Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Orrgången 2

Villa
Sjöbo Sommarby, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

48+11 m²

3 rum

914 m²

Slutpris 1 100 000 kr-8 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
Föreningsgatan 28, Centrum, Sjöbo kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Föreningsgatan 28

Villa
Centrum, Sjöbo kommun
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

112+101 m²

5 rum

831 m²

Slutpris 2 495 000 kr+4 %
LF Fastighetsförmedling Sjöbo
LF Fastighetsförmedling Sjöbo

Visar 26 - 34 av 34