Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Källbo 214
Märsta, Sigtuna kommun
194+30 m²
7 rum
Slutpris 3 400 000 kr-15 %
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

Västra Bangatan 49C
Märsta, Sigtuna kommun
77 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 600 000 kr±0 %
20 779 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

Ragvaldsbo gårdsväg 10C
Sigtuna, Sigtuna kommun
65 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 250 000 kr-10 %
34 615 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

Trädgårdsmästeriets väg 3A
Steninge Slottsby, Sigtuna kommun
59 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 1 795 000 kr±0 %
30 424 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

Sätunavägen 23C
Märsta, Sigtuna kommun
74 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 600 000 kr-3 %
21 622 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

Idungatan 35
Märsta, Sigtuna kommun
96 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 1 395 000 kr-7 %
14 531 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna

Neptunusbacken 3
Östra Steninge, Sigtuna kommun
82,6 m²
3 rum
- Balkong
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 1 500 000 kr-12 %
18 160 kr/m²
LF Fastighetsförmedling Sigtuna
Visar 26 - 32 av 32