Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Lukas Bäckman

Lukas Bäckman

Om mig

Letar du bostad, funderar på att sälja eller vill veta värdet på din bostad i Sala? Med lokalkännedom, engagemang och stöd från Länsförsäkringar hjälper jag dig tryggt genom hela processen. Jag är målmedveten, tillgänglig och behandlar varje affär med omsorg. Hör av dig så pratar vi om hur jag bäst kan hjälpa dig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Krokusgatan 10, Skuggan, Sala kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Krokusgatan 10

Villa
Skuggan, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

135+48 m²

5 rum

835 m²

Slutpris 2 500 000 kr-11 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Gåddarbo 121, Möklinta, Sala kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Gåddarbo 121

Villa
Möklinta, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

143 m²

5 rum

2 386 m²

Slutpris 1 250 000 kr-10 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Östabergsgatan 11, Norrberg, Sala kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Östabergsgatan 11

Villa
Norrberg, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

133+31 m²

5 rum

934 m²

Slutpris 2 275 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Trädgårdsgatan 23A, Centrum, Sala kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Trädgårdsgatan 23A

Lägenhet
Centrum, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

75,2 m²

3 rum

3 139 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

19 282 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Korngatan 38, Mamre, Sala kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Korngatan 38

Radhus
Mamre, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

104 m²

5 rum

659 m²

Slutpris 2 200 000 kr±0 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Turbogatan 51B, Turbo, Sala kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Turbogatan 51B

Lägenhet
Turbo, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

87 m²

3 rum

5 262 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

15 805 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Lillåstrand 2 B, Centrum, Sala kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Lillåstrand 2 B

Lägenhet
Centrum, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

54,5 m²

2 rum

3 795 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

19 266 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Växthusgatan 46, Anfarten, Sala kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Växthusgatan 46

Villa
Anfarten, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

153 m²

6 rum

371 m²

Slutpris 2 800 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Ringgatan 40E, Centrum, Sala kommun
  • Såld 18 jan. 2026

Ringgatan 40E

Lägenhet
Centrum, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

25 m²

1 rum

2 248 kr/mån

Slutpris 400 000 kr-10 %

16 000 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Josefsdalsvägen 13, Gärdesta, Sala kommun
  • Såld 1 dec. 2025

Josefsdalsvägen 13

Villa
Gärdesta, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

101+45 m²

3 rum

1 127 m²

Slutpris 1 550 000 kr-14 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Sommarhagen Sommarstigen 2, Sommarhagen, Sala kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Sommarhagen Sommarstigen 2

Fritidshus
Sommarhagen, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

30+10 m²

2 rum

1 655 m²

Slutpris 450 000 kr-9 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Åbyvägen 21, Saladamm, Sala kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Åbyvägen 21

Villa
Saladamm, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

113+113 m²

3 rum

3 499 m²

Slutpris 1 500 000 kr-16 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Bergavägen 9, Morgongåva, Heby kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Bergavägen 9

Villa
Morgongåva, Heby kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

74+74 m²

3 rum

932 m²

Slutpris 1 350 000 kr-3 %
LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala
Mariebergsgatan 41, Turbo, Sala kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Mariebergsgatan 41

Lägenhet
Turbo, Sala kommun
LF Fastighetsförmedling Sala

90 m²

3 rum

5 256 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr+10 %

18 333 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Sala
LF Fastighetsförmedling Sala

Visar alla 14